reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

Dzięki dziewczyny dobrze że jesteście :-) A powiedzcie mi czy codziennie dzieciaczki wasze robią kupkę? Bo mój ani wczoraj ani na razie dzis nie zrobił jedynie gazy odchodzą...
 
reklama
Justynko do tej pory Emilka robi z 5-6 kupek musztardowych dziennie, ale z tego co mi wiadomo to może 10 dni nie robić kupki dziecko:) Po dłuższym czasie to warto iść do lekarza bo może zaparcia ma jakieś?
 
Justyna, też nie dopajam niczym, tak jak piszą dziewczyny, na początku leci woda, wiec dziecko zaspokoi pragnienie:tak:
a co do kupek to u Wojtka jest 5-6 dziennie musztardowych...

 
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie paznokci :-) T dziś obciął to co odstawało i jest git:-)
Ja też w temacie kupkowym ;-) Zastanawia mnie jak długo Wasze dzieciaczki robiły zielone kupy - takie jak smółka? My właśnie skończyłyśmy 4 dobę i dziś już były 4 zielone (po każdym karmieniu) i zastanawiam się czy to coś co zjadłam czy małej nadal schodzi smółka. Trochę się wystraszyłam bo ostatnia była bardzo rzadka, a w szpitalu to tylko raz dziennie coś nam się zdarzało. Tylko Jagusia od 1,5 doby jest na moim pokarmie a wcześniej była w zasadzie na mm, bo ja jeszcze nie miałam swojego.
Przepraszam, że tak nieskładnie, ale jakoś mnie zestresowała ta kupa :-( Poza tym innych oznak do niepokoju nie widać:-)
 
Moja Niuńka robi już taką kupkę jak to piszecie 'musztardową ' ostatnia była wczoraj , cały pamper zasr... zaczynam ją przebierać a ona mi nagle PRODUKUJE , więc szybko złapałam na mokrą chusteczkę , niezapominany widok :-) hahaha....w szoku byłam a kupa leciała pięknie na chusteczkę :szok::-D
i od wczoraj nie było kupki
dzieci które jedzą mleko mamy ,to mogą 3 dni nie robić kupki i to normalne , moja jedną na dobe na to wychodzi ale dzisiaj jeszcze nie było , za to dużo siuśka , i puszcza bąki nieziemskie :cool2:


i ropieje nam oczko :-(
i trochę się zmartwiłam ,bo w koło pępuszka kikutka krew ma :confused: to normalne ??

co do dopajania , pediatra mi mówiła że to zależy jak kto do tego podchodzi , niby sie mówi że się nie poi ale jak jest bardzo gorąco i nam się chce pić , to dziecku też można dać wody - takiej butelkowej ;-) moja dostała wody jak miała czkawkę , i jak się awanturowała przy cycku , to dałam jej wody z butli i potem spokojnie dostawiłam do piersi :-p
 
Aneczko faktycznie , nie czytałam :-p:sorry2: ...
tylko u nas kikucik jeszcze wisi , i krew jest zaschnięta...no nic , jutro idziemy do poradni laktacyjnej to może im przy okazji pokaże ,a i tak w tygodniu bedzie położna to najwyżej ona zobaczy co z tym dalej robić :sorry2:
 
reklama
Nadalko nasza w nocy dała radę , ale od 6 jest masakra. Co godzinę 1.5 na cyca i je po 30 minut ...od razu w płacz i dziś cały dzień płacze i nie wiem jak jej pomóc. Teraz setna próba ululania i spania i narazie ODPUKAĆ śpi 10 minut. Już za dobrze było poprzedniej nocy pewnie ;) Ale w dzień aniołek do tej pory więc to nowość , że od rana płacze. Dziś też ciężka pogoda , może od tego. Ale aż się pierwszy raz martwię bo cycuchy miękkie jak tak często je i mam nadzieje, że pokarm leci jej.
Mońciu daj znać co CI w poradni powiedzieli bo mega ciekawa jestem
 
Do góry