reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

u nas tez po kapaniu dramat. Nie spi prezy sie... przejedzona jest... nie wiem co z nią zrobic. Najchetniej spi w wozku na dworze no ale jak ja teraz uspic :eek: ehh chwile polezala i znowu nozki podkurcza :-(
 
reklama
u nas tez po kapaniu dramat. Nie spi prezy sie... przejedzona jest... nie wiem co z nią zrobic. Najchetniej spi w wozku na dworze no ale jak ja teraz uspic :eek: ehh chwile polezala i znowu nozki podkurcza :-(
Na prawdę z ręką na sercu i z doświadczenia polecam espumisan, a co do uspania - próbowałaś może pobujac w domu w wózku - może pomoże, albo weź się połóż z dzidzią na swoich cycusiach poczuje ciepło i spokój i może zaśnie.
 
w tygodniu bedzie położna to jej zapytam co z tym oczkiem : )

a z kolkami i prężeniem poradziliśmy sobie w 2h , sposobem bez tabletek i innych kropelek :cool2:
B. nagrzał żelazkiem pieluszkę tetrową jedną pod plecki drugą na brzuszek , i przy tym masował palcami brzuszek ... i koniec kolki , jedną taką miała , wybączyła się i na razie tfu tfu odpukać nic się nie dzieje ;-)
 
Dziewczyn jestem 3 tygodnie po porodzie i nadal mam tę kreskę brązową na brzuchu. Czy wy też ją macie i wiecie kiedy ona zejdzie?
I drugie pytanie. Masakrycznie się w nocy pocę...budze się kilka razy zmienić piżamę...normalnie woda ze mnie leci, włosy mokre. Też tak macie? ;)
I czy wiecie czy jak się karmi to można brać witaminy jakieś typu rutinacea czy lepiej np. te co w ciązy typu pregna plus
 
ania-aneczka kreska może być nawet dość długo a jak się karmi to tym bardziej to tak samo jak z tą otoczką brązową wokół sutka że się ona powiększa
a co do witamin to się bierze takie jak dla ciężarnych tylko nie wiem czy sa już takie co się bierze po porodzie :)

a co do kropelek typu espumisan itd to one sa od 1 miesiąca czasami już można podać jak dziecię ma jakies 2,5 tyg w wyjątkowej sytuacji :)
 
Herbatki HIPP też od 1 miesiąca, a w szpitalu położne Adzie podawały jak miała gazy, wiadomo mniejsze steżenie, ale Espumisan można spokojnie podać też w mniejszym steżeniu. Wolę to niż dziecko ma sie męczyć.

ania aneczka - ja jeszcze w ciaży a też cała mokra jestem w nocy:baffled:
 
reklama
ja się nie pocę, ale poprzednio chyba się pociłam, kreski nie miałam i nie mam

była położna z NFZ, przyjdzie jeszcze 3 razy. Ulewaniem mam się nie stresować hmmmm


stwierdziła u Alicji twardy brzuszek, czyli witaj kolko!
 
Do góry