reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

martulka zaopatrzyliśmy się i w czopki i w syrop jak mieliśmy rota :) ale dziś nie podawaliśmym nocka spokojna, nóżka troszkę podpuchnięta, ale jeszcze w normie, okładów nie robimy... może się uda bezproblemowo? kurczę nadii późno wam wyszła ta opuchlizna nie? ojejku jejku.
 
reklama
nadii, jakimi szczepiłaś???

moja nie marudziła, była po prostu senna, co jej się nie zdarza. W nocy poczułam, że ma ciut cieplejsze czoło, zmierzyłam w uchu i pokazało 37,2. Nic nie robiłam, bo to za mało, żeby zbijać. Rano było już OK. Ja mam zawsze w apteczce coś p/gorączce. Dla starszej nurofen, dla młodszej czopki efferalgan 80

co do okładów z sody: najlepiej przyłożyć NIM wyjdzie opuchlizna, potem to po ptakach. Pieleęgniarka kazała okładać nóżkę, gdzie poszedł tężec
 
Ostatnia edycja:
Nadi1. Czyli pediatra U Was pozwolił dawać te mleka na przemian??

Ja na wieczór podałam gnidkowi ta lactulose no i po nocnym wyginaniu, stękaniu była rano kupa x2.

Tylko jego apetyt mnie rozwala. Ostatnio nawet co 1.4h się wydziera o jedzenie... A je tak z 80ml mm...
Jak jest u Was z mm??
u nas co 2,5-3h minimalnie 90ml a max 130
 
ojej, szkoda , że tak reagują na szczepienia
ja najgorzej wspominam MMR w 13 mies, dziecko miało 40 st. i wysypkę

ponoć jest już płatna, inna MMR, na pewno ją wezmę
 
Dziewczyny czy ktoras zwas przeszla juz katar u maluszka??
moj tak raz ma raz nie. ale jakspi to pochrapuje jakby mu cos zalegalo... chcialam iscdo lekarza juz przedwczoraj ale minelo adzis w nocy znow... katar mu nie leci tylko tak jakby gleboko w nosku siedzial...
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras zwas przeszla juz katar u maluszka??
moj tak raz ma raz nie. ale jakspi to pochrapuje jakby mu cos zalegalo... chcialam iscdo lekarza juz przedwczoraj ale minelo adzis w nocy znow... katar mu nie leci tylko tak jakby gleboko w nosku siedzial...
to nie katar tylko jakies nieczystości w nosku. Możeszwpuscic kropelke soli fizjologicznej i położyć na brzuszlu az splynie, często kichajac dzieci oczyszczaja sobie nosek.
 
Do góry