reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
nadalka całkiem możliwe ze przez te herbatki. Spróbuj podać jej samą wodę, może akurat zasmakuje, a w późniejszym wieku to bardzo dobrze, że dzieko lubi pić wodę. Gośka niestety tylko soki i słodzone herbaty, chociaż staram sie soki rozcieńczać i herbaty słodzić jak najmniej, ale nie zawsze da sie "oszukać". Teraz Wojtka próbuje już teraz do wody przekonać:tak:.

zyraffka
u nas w szpitalu do badania poziomu bilirubiny mieli taki specjalny przyrząd, który przykładali tylko do skóry. Wojtek nie miał ani razu pobieranej krwi do badania pod tym kątem.
 
nadalka całkiem możliwe ze przez te herbatki. Spróbuj podać jej samą wodę, może akurat zasmakuje, a w późniejszym wieku to bardzo dobrze, że dzieko lubi pić wodę. Gośka niestety tylko soki i słodzone herbaty, chociaż staram sie soki rozcieńczać i herbaty słodzić jak najmniej, ale nie zawsze da sie "oszukać". Teraz Wojtka próbuje już teraz do wody przekonać:tak:.

zyraffka
u nas w szpitalu do badania poziomu bilirubiny mieli taki specjalny przyrząd, który przykładali tylko do skóry. Wojtek nie miał ani razu pobieranej krwi do badania pod tym kątem.

u mnie w szpitalu też ale jak jest wg tego urządzenia nasilona żółtaczka to wtedy pobierają krew bo z krwi jest najdokładniejszy pomiar i teraz też musze z krwi bo do 3 tyg. powinna żółtaczka całkiem zaniknąć a Sylwia jeszcze żółta i pomiar musi być dokładny.
 
dzięki dziewczyny, dałam małej rumianek ten naturalny i podczas przebierania strzeliła we mnie kupą :)

i teraz też nie dawno była kupa więc jest ok.. wodę też będę dawać bo skoro pije rumianek gorzki to i wodę wypije :)
 
bylismy u ortopedy, musimy jednak zrobić usg, bo coś prawe bioderko mu się nie podobało. Raczej jest ok, ale dla 100% pewności polecił zrobić, robimy w piątek, nadal prosimy o kciuki!
 
Akurat w tej herbatce Hipp ułątwiającej trawienie nie ma nic chemicznego, jest tylko glukoza i wyciągi z kopru włoskiego, rumianku i anyżu, nie ma styntetycznych substancji aromatycznych ani nie zawiera sunstancji konserwujacych ani barwników. Hipp ma tez linnię bio :tak:
 
A u nas bioderka dopiero w 7tyg będziemy robić (wczesniej nie dało rady) z tym że mam wpisane wiotkie bioderka?Czy któras miała z tym stycznosc?

Co do kupek to u mnie w tamtym tyg był taki problem dopiero po 7dniach i to z pomocą czopka była kupka i w tym tyg jest to samo już 4dzien nie ma znowu, ale ja nie chcę tych czopków więcej podawać :-(Jak ja mam mu pomóc ....

Żyrafka mój maly też jeszcze ma trochę białka żółte i nikt mi nie karze na razie pobierać krwi, ale teraz to się wystraszyłam żeby kurczę czegos nie przegapić.
 
reklama
justyna- jeśli nie czopek i termometr to jedynie masowanie brzuszka, żeby pobudzić do pracy jelita. Możesz rozgrzać brzuszek suszarką, albo ciepłą pieluchą. Może troszkę przepoić wodą ?

Ja dostałam dzisiaj skierowanie na bioderka. Mamy termin chyba we wrześniu...
 
Do góry