reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
moja też wsuwa leki z łyżeczki :) w szpitalu kazalipodawać przez smoczek ale to jakaś masakra jest - zapycha się ;/
 
Ja witaminę d3 mam z PL i wyciskam kapsułki bezpośrednio do buzki, a wit K taka strzykawka położna podała w 1szy, 3ci dzień po urodzeniu tylko ja muszę podać w 28 .
 
Ja tylko się przywitam, bo u nas rozpoczął się okres bóli brzuszka i Jagusia w zasadzie nie schodzi z rąk:-( Najlepiej śpi się u mamy na brzuchu więc tak się tulimy przez pół dnia.
 
ja witaminki wciaskam od razu do buzi, kropelki espumisan też, bo jak dawałam na lyżeczce to zawsze coś na niej zostawało...
 
reklama
ja daję witaminy z kapsułki, espumisan z łyżeczki, a bioderka mam na 15 września... wyszłam we wtorek od środy dzwoniłam, dodzwoniłam się w poniedziałek!! a babka do mnie bezczelnie, że późno dzwonie, wytłumaczyłam sytuację a ona, że środa też późno a jak miałam wcześniej zadzwonić jak we wtorek się dowiedziałam przy wypisie, że w ogóle mam zadzwonić... CHORE!!
 
Do góry