reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

Hej masakryczny dzien dzis mam z moimi pannami... A powiedzcie mi kiedy podajecie wit d zelazo i ten ce cos tam wszystko rano czy jak?i jak podajecie kwas foliowy bo ania aneczka chyba gi tez daje?dzieki za szybjie odpowiedzi.
 
reklama
Agucha nie zauwazylam aby jeszcze ktos oprocz Ciebie i mnie podawal te leki. Ja wszystko podaje rano z racji tego, ze zelazo i wit D moga powowac zaparcie. A pol tabletki kwasu foliowego podaje z mleczkiem w butli.
 
Ostatnia edycja:
nadalka tylko po prostu pilnuj aby głowkę miała raz na lewo raz na prawo aby z jednej strony nie miała zdeformowanej głowki
a jeśli mała tak ulewa to podnieś trochę łóżeczko albo zakup tę poduszkę klin to dobra rzecz jak dziecko ulewa nie ma ryzyka zakrztuszenia bo pokarm wypłynie a nie wleci znowu do środka

u mnie bardzo rzadko ulewa,,, klin mam ,jak by co nie zawaham się go użyć :-D
 
dziewczyny mam pytanie, małej zrobiło się odparzenie w pachwinach - czym to potraktować? no i pępek nam chyba ropieje mimo octaniseptu :-( już nie mam sił na to wszystko :zawstydzona/y:
 
sudocrem działa super na odparzonka :tak:
pępek w szpitalu jak teraz byłam trkatowali fioletem jak się coś działo.. moze sprobuj?

a mojej się coś zrobiło i nie chce zasypiać na rękach i się denerwuje tylko trzbea ją odłożyć na brzuszek i tylko pilnować zeby smok nie uciekł, bo bez smoka nie ma zycia ;D:-D:szok:
 
Agulka - dzięki. Widzę, że przechodzimy przez to samo.. Ja co prawda ściągam mleko z cyca i wiem ile mała mi zjada, ale co z tego, jak mi wciągnie 80 mojego zaśnie na pół godziny
wstaje z płaczem i wciąga 60 mm? ehhh... Nie w ilości problem, a w jakości niestety :zawstydzona/y:
 
reklama
to jest na pewno zaleta mm, że dziecko dłuzej spi

na piersi to normalne, że się budzi na jedzenie częściej, jakość pokarmu nie ma nic do rzeczy
 
Do góry