reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

Twilight, 30 km to żadna odległość, a jeżeli to zaufana lekarka, to nawet się nie zastanawiaj:tak:

Róża, udanego wyjazdu i czekam na relację, bo też chcielibyśmy w sierpniu wyjechać na 2-3 dni:tak:
też szczepie 5w1 i rotawirus:tak:

Zyrraffka
, po wczorajszej wizycie na IP, lekarka nam kazała psikać 3x dziennie Euphorbium i ściągać fridą:tak:

a my nadal sie męczymy z pępkiem:crazy::crazy:
 
reklama
z tą fridą też można przedobrzyć i że nos się zrobi za suchy w środku
moja widzę że ma coś tam ale jej nic nie grzebię sama sobie to wykicha
a jak coś ma to możecie nawet swojego mleczka do noska dziecka zakroplić to najlepsze krople :tak:
 
Twilight - ja bym postawiła na tą sprawdzoną lekarkę. Poszukiwanie pediatry to trudna sprawa nam zajęło to sporo czasu przy Franku ale za to teraz mamy spokój.

Wika - kikucik jeszcze nie odpadł? Nam przy Franku tak długo odpadał - grubo ponad dwa tygodnie

Róża
- wyjazd -marzenie. Już z niecierpliwością myślę o przyszłych wakacjach bo wtedy już będzie super. Może zimą też się gdzieś wyskoczy :)

A mój mały zrobił dzisiaj znowu sam kupkę i to gigant bez mojej pomocy - dumna jestem z niego :)
 
Różo koniecznie daj znać po wyjeździe jak się udało :) Ty już masz "dorosłą" córę więc pewnie też łatwiej:)

A my planujemy we wrześniu na Kaszuby i mam ogromną nadzieje, że się uda:) że do września może trochę dłużej będzie EMilka w nocy spała:) I trochę szybciej ciągnęła cycucha haha :)
 
Jak szczepicie swoje maluchy ? Bo ja się zastanawiam nad tą 5w1 i na pewno rotawirusy, ale myslę jeszcze co z tymi pneumokokami i meningokokami ....

A jakie wit podajecie? Bo ja mam K D i E na zółtaczkę. Ale nie wiem czy dobrze zrozumiałam ze wit D jak przyjdą sloneczne dni mam odstawić :confused:możliwe to jest? Chyba muszę do niej przedzwonić i się jeszcze upewnić...bo tak szybko wszystko mi mówiły że nie wszystko wylapalam :-)
 
nasz wyjazd jest podyktowany chęcią ujrzenia starszej córki , to będzie po 2 tyg rozłąki. Siedzi z dziadkami na działce, my wzięliśmy sobie lux pokój w okolicy :)

mam nadzieję, że Alicja nie obudzi w nocy innych gości :)
 
Justyna mi się wydaje że wit d i tak się podaje nawet jak słonce świeci u takiego maluszka ale dopytaj
a co do szczepienia to ja chyba będę brała 5w1 bo jest tańsza od tej 6w1 a żółtaczka jest i tak bezpłatna a różnica w cenie chyba spora ale nie wiem bo się nie dowiadywałam muszę popytać
 
była u nas znowu położna na wizycie, miejsce po szczepieniu p/gruźlicy mamy zaczerwienione, mam patrzeć, czy ropa nie leci

jak jest u was?
 
reklama
Do góry