reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

Tak jak obiecałam, w pon. wyślę rożek i cieplejsze rzeczy dla małej, żeby miała na wyjście ze szpitala (dresiki plus kombinezonik polarkowy, gdyby była zła pogoda).

Tak sobie myślę, że pewnie Wam się przydadzą wit. K+D. Może komuś zostały? Mi niestety nie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiec tak, moge wysłac rozek, pare boadzików, spodeneke, bluze, spichy, 2 - przescieradelka ( jedno ma plame po kremiku i nie chce ona zejsc - tzn specjalnie sie nie zajmowalam tym aby ja usunac). Moglabym dolozyc jakies jedzonko w stylu makaron, kasza manna, platki kukurydziane itp. Wyslalabym to wzamian na koszty wysylki bo paczka bylaby ciezka..Wiec Ania decyzja nalezy do Ciebie
 
hej rożek bende juz miała wiec dwa mi nie potrzebne
płatki kukurydziane makarony mam z mopsu wiec nie potrzeba mi :) wiecej
 
hej ubranka potrzebuje takie grubsze w małych rozmiarkach i w wiekszych tez moga byc na póżniej pieluchy tetrowe jak najbardziej sie przydadza
a ja mam ubranka56-62 body kaftaniki i spiochy wiecej nie potzrebuje tych rozmiarów
i pare innych ubranek
 
Hmm to takie cieplejsze to ja mam wlasnie z takich malutkich rozmiarów bo córcie rodzilam w listopadzie, a wieksze to juz letnie..
 
witam wiec tak jesli macie niepotrzebne pieluchy tetrowe ja przyjme kazda ilość bo na pampki nie zawsze sie znajda pieniądze
dobra wiadomośc taka ze bende miała wózeczek od mamy z forum :)
a mi brakuje troche rzeczy do szpitala dla mnie dla dzidzi prawie wszystko mam do szpitala
 
reklama
Do góry