reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

reklama
witam wiec tak jesli macie niepotrzebne pieluchy tetrowe ja przyjme kazda ilość bo na pampki nie zawsze sie znajda pieniądze
dobra wiadomośc taka ze bende miała wózeczek od mamy z forum :)
a mi brakuje troche rzeczy do szpitala dla mnie dla dzidzi prawie wszystko mam do szpitala

Ja mam sporo pieluch tetrowych uzywałam ich tylko do wycierania dzieciakom buzi więc niektóre mogą mieć jakieś drobne plamki jedzeniowe . Ale spora część myślę że jest zupełnie czyściutka musiałabym przejrzeć .
Masz koszule do szpitala ? Bo ja mam dwie z tym że nie sa jakies super nowe .
 
ja wyślę paczkę w tym tyg. wszystko będzie poprane w loveli i wyprasowane. teraz czekam aż to wszystko poschnie. później napiszę co spakowałam do paczuszki, żebyście wiedziały co anka już ma.
 
reklama
kochani wczoraj byłam u lekarza i powiedziała mi ze gdzies za 2 tyg urodze
w poniedziałek mam na usg i jakies inne badanie
 
Do góry