reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

reklama
Aniu, a moja paczuszka doszła? Bo jak nie to zrobię raban na poczcie!
16, to juz na dniach:-)
Trzymaj się dzielnie i oby poród poszedł szybko i w miare bezbolesnie a dzidziuś był szczesliwy już na tym świecie u boku mamy:-)
 
hej,
mam do oddania małe ciuszki - 8szt body z długim rękawkiem 56-62,1szt pajacyk 56cm,2szt półśpiochów 56cm, komplet kaftanik, body i śpiochy 56cm, 4szt body 74cm,
piżamka 68cm, 2 bluzy 68cm , 2 kamizelki z kapturem dresowe 68cm, ocieplacz polarowy 56cm, rajstopki,skarpetki, buciki niechodki,i buty sandaly i polbuciki rozmiar 19.
A także
kaszki mleczno-ryzowe Nestle 4 sztuki termin do 12.2011 i 02.2012

kleik kukurydziany Nestle 2szt. 12.2011 i 02.2012
kleik ryżowy Nestle 1szt 01.2012
HIPP herbatka z kopru włoskiego NAPOCZĘTA 01.2012
Mustela STELAKER krem na ciemieniuchę POŁOWA TUBKI 09.2012.

2 butelki AVENT 260cm (musisz dokupić tylko smoczki)
butelkę LOVI z łyżeczką zamiast smoczka
siateczkę do nauki gryzienia LOVI
4 łyżeczki-dwie mniejsze i 2 większe
2 kremy-do pupy i do skóry wrażliwej
kurteczkę zimową z kapturem pewnie rozmiar ok 68cm


czy potrzebne są Ci takie rzeczy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
kochane mamusie z forum bardzo wam dziekuje za ogromną pomoc nie wiem co by było bez tej waszej pomocy ja wkazdej chwili mogę urodzic napisze wam jak juz sie dzieciątko urodzi mam wózeczek ubranka jestem bardzo szcześliwa
mam nadzieje ze jakos sobie poradze z pampkami i reszta rzeczy
 
Do góry