reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Alka, a z której części miasta jesteś?

Mysiak, to musimy się pospieszyć z tym umawianiem:-D, ale w tym tygodniu znów nie dam rady - najpierw przyjeżdża Babcia do Nadii, a potem wyjeżdżmy w małopolskie na wesele - z drogą to cztery dni:baffled: Ale mam nadzieję, ze jakoś dam radę z Małą
 
Witam Kobietki ja o Herbichu tez slyszalam niezaciekawe opinie ja chodze do Roberta Wasińskiego od kilku dobrych lat teraz prowadzi moja ciąże i jak narazie( miejmy nadzieje, że tak zostanie) jestem bardzo zadowolona sprzęt ma bardzo dobry jak dla mnie i ogole jako człowiek bardzo sympatyczny w odbiorze
 
Hm.. Wasinski to rutyniarz...dopóki ejst dobrze to dobrze a jak sie dzieje źle to umywa ręce.. prowadził moją ciaze.. w sumie jest ok, ale już do Niego nie wróce...Nie polecam jednym słowem....
 
Hej
Dziewczyny kończąc dyskusje na temat lekarzy :-)

Zapytam si e co Wam się podoba na winobraniu :-)

Bo ja póki co w sumie skorzystałam tylko na korowodzie ;-)

Pozdrawiam
 
Myszaaa.. w sumie hm.. to ja nie mam jakis szczegolnych upodoban jeśli chodzi o winobranie... budy z jedzeniem standard.. kupa bud z ciuchami i pierdołkami... dla mnie nic szcczegolnego...
Bylam wczoraj z mała i z R popatrzalam, poprzeciskalam się przez tłumy i tyle...
 
reklama
Do góry