reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrówko i pielęgnacja naszych krasnali:)

kropa-ale radek to chyba ostatnio nowy image mial pisalas?a elmoo w ogole to tez na fb jest,nie wiem czy siebie poodnajdywalyscie:)

elmoo-Mnie bez roznicy jesli ktos robi:) przeciez komus sie moze podobac.

dwie sekundy i mala na gorze...poleciala po "doekje" czyli chusteczke dla lali bo przeciez kupe zrobila
 
reklama
Elmoo, no dzięki :-D:-D:-D Możesz mnie znaleźć na Facebooku?

Eijf, tylko grzywkę ma krótszą, ogólnie fryzurka podobna: góra dluższa, tył i boki krótsze :) Grzywka tylko tatusiowi nie wyszła i tak skracał, ze na razie nie jest dobrze :-D Ale pocieszam się, ze mu włosy i paznokcie rosną w zastraszającym tempie ;)
 
elmoo-widzialm malutka na fb!Noo to sa juz wlosy jak u 3latki a czasem i 3latki takich nie maja:)takie wlasnie ma kuzynka mojej.tzn az tyle ale co sie dziwic ty tez masz mase !Pieknie:)
 
Kropa no chyba cię znalazłam:-D, chyba że to nie ty:angry:

Eif dzięki, to była próba pokazania małej że kitki są cool:-), no bo i mama ma he he i się nam z tego wszystkiego ogólna głupawka włączyła ale połowiczny sukces był bo z pół godziny gumki były na swoim miejscu :-D
 
elmoo-no rzeczywiście włoski to ma długie i gęste...:-)

a my czasem podsuszamy włoski suszarką. Dość długo jej schną, a jak ja już chcę kłaść spać, to suszę, bo rano jak z wilgotnymi pójdzie to kołtun.

U mnie mycie właściwie codziennie, bo się inaczej włosy nie układają. I suszarką suszę. Taka fryzura-bez szczotki do modelowania ani rusz.
A włosy gęste, że suszenie trwa czasem z 30 min. choć są raczej krótkie.

I powiem wam, że się dziwię, że ja mam takie i tyle, bo od 8 klasy podstawówki farbuję, a miałam już wszystkie kolory:-)

Hitem było rozjaśnianie w domu- z czarnego na blond...Efektem były włosy w kolorze żółtym. Człowiek młody i głupi był:-)
 
elmoo kiteczki powalające i nie wiem które bardziej, Zosi czy Twoje...:tak:

joaszka pewnie dlatego, bo krótka fryzura wymaga częstego podcinania, żeby dobrze wyglądać i ścinasz końcówki zanim zdążą się postrzepić

ja mam długie, bywa że podcinam raz na pół roku, a po ciąży to miałam przerwe chyba 1,5 roku... linia włosów nie była już równa, bo rosną każdy swoim tempem, ale nie były postrzępione, ani rozdwojone. Ale ja się cackam, w sensie farbuję tylko odrosty (i to tylko dlatego ze muszę), jak już suszę to zimnym powietrzem, myję co 4-5 dni, wcieram odżywki, rozczesuję tylko rano. I są jak kocyk.
Fryzjerki zawsze się zachwycały, bo miałam grube, gęste, długie i niefarbowane.... jak ja tesknię za niefarbowanymi włosami, ech... już się nie da:-(
Kurcze, mam nadzieję, że Goska będzie miała włoski po mnie.
 
Mnie tam juz nie chodzi o gestosc bo moga byc cienkie choc geste i takie co to wisza i nic sie z nimi zrobic nie da.Wolalabym mniej ale poddatke a nie takie druty co wisza.Kurcze elmoo ty swietne je masz chyba.

Ale sie temat wlosow rozwinal!Jakby tego bylo malo,przychodze dzis na zajecia a tam pani prowadzaca i jedna z mam o wlosach gadaja.Coreczka tej pani ma 3 latka i jej mama zazdrosci wlosow mojej to mozecie sobie wyobrazic jak malo ich jeszcze ma .Taki sam puch i krociusienkie to.No nie rosna poli co:( Pani prowadzaca ma sama grubiaste wlosy i sunka z pokazna fajna fryzura (gdzieniegdzie mu sie zawijaja).Naprawde super wlosy maly ma.No a ona sama powiedziala ze zaczely rosnac dopiero gdy mial 1,5 roku a wczesniej lysawy byl.Tak wiec jedna wielka tajemnica co to z tego bedzie i dlaczego:)
 
ja też jako dziecko miałam włosy, jakby piorun w rabarbar strzelił:-D

Pamietam jak mi kiedyś włosy natapirowali na szkolne przedstawienie, raz machnęłam głową i po "fryzurze":-D
 
reklama
Do góry