reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

na salmonelle i inne ,jakie wyjda.Tak powiedziala lekarka.I ze w szpitalu tez trzeba tyle czekac jak posiew.Juz sama nie wiem.Jeszcze sie dopytam lekarki przy okazji

Agulam chyba coś innego,bo ja wynik na salmonelle miałam w ciągu tego samego dnia.Chociaż może w szpitalu to inaczej,wyniki na kilka paskudztw musiały być od razu,bo czekałam na salę.
Starsza córka była kawał kobity,na rok ważyła 11 kg,schudła później,ale Nadia niestety...,jak bedzie ważyc 9 kg na 12 miesięcy bedzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
czy jak mała ma jeszcze katarek to mozna wyjsc z nia na soacer czy raczej poczekac az całkiem wyzdrowieje?:)
 
ja z moja bylam choc nie bylo cieplo wrecz przeciwnie, jednak nie mialam jej z kim zostawic w domu...no i nadal katarek ja meczy,dlatego tez proponuje zaczekac az minie no chyba ze jest cieplo i nie ma wiatru, mysle ze nie zaszkodzi wyjsc na pol godzinki, pozdrawiam
 
Agulam chyba coś innego,bo ja wynik na salmonelle miałam w ciągu tego samego dnia.Chociaż może w szpitalu to inaczej,wyniki na kilka paskudztw musiały być od razu,bo czekałam na salę.
Starsza córka była kawał kobity,na rok ważyła 11 kg,schudła później,ale Nadia niestety...,jak bedzie ważyc 9 kg na 12 miesięcy bedzie dobrze
okaze sie w poniedzialek.
Moj Wiki na bilansie 2-lata wazyl 14 kg a 4-lata tylko 16. Do 2 lat wazyl duzo a potem waga malo podskoczyla.
U Nadii moze bedzie odwrotnie,teraz mniej wazy a nadrobi pozniej
 
Agnieszka Ty się nie przejmuj tym, ze Nadia na roczek będzie ważyła około 9 kg..
każde dziecko jest inne,..
sama wiesz, jaka Nadia jest ruchliwa, więc spala to wszystko
Tomek wazy 8600 i ja sobie głowy tym nie zaprzątam...
 
czy jak mała ma jeszcze katarek to mozna wyjsc z nia na soacer czy raczej poczekac az całkiem wyzdrowieje?:)

Ja nie wychodziłam dopóki katar zupełnie nie minął, a że później były siarczyste mrozy to jeszcze i kilka dni po chorobie siedzieliśmy. Julita jest za zimno, a mała z zatkanym noskiem będzie oddychała buzią i masz gardło załatwione przy zimnym powietrzu.
 
niniejszym prawie zakończyliśmy rehabilitację!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))
wszystko już jest w porządku:) kontrola w 14 miesiącu życia, aby sprawdzic czy prawidłowo chodzi:)
lalalalalalala ale się cieszę:DDDD

pytałam lekarki o buciki i mam takie info: w domu jak najwięcej i jak najdłużej na bosaka, ewentualnie w skarpetkach z abs-em
buty do chodzenia- elastyczne ze sztywnym zapiętkiem, absolutnie bez wkładek ortopedycznych i przed kostkę
 
reklama
estragon super z ta rehabilitacją!!!

Krewetka miałam się Ciebie pytać, czemu w końcu nie dałaś córce na imię Lena?
 
Do góry