reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
a my dzis kontrolnie spytalismy czy maja dla nas szczepionke na poniedzialek i okazalo sie ze chwilowo zabraklo. w aptekach albo nie bylo, albo byla po 180zl (w przychodni 120zl), albo nie mogli zagwarantowac ze na poniedzialek sciagna. w koncu znalezlismy apteke ktora na jutro zamowi nam za 145zl.
 
a my dzis kontrolnie spytalismy czy maja dla nas szczepionke na poniedzialek i okazalo sie ze chwilowo zabraklo. w aptekach albo nie bylo, albo byla po 180zl (w przychodni 120zl), albo nie mogli zagwarantowac ze na poniedzialek sciagna. w koncu znalezlismy apteke ktora na jutro zamowi nam za 145zl.
Natalia a jaka to? 5 w 1? u nas w przychodni nie ma, zawsze dostaje recepte, 180 zl to strasznie duzo ja cos niewiele ponad 100zl placilam...
 
tak, 5w1 infanrix ipv + hib. ponoc w ciagu kilku ostatnich dni znacznie podrozaly a ze w wawie duzo dzieci to szybko schodza i juz brakuje w starych cenach. nie chcialo nam sie dzwonic/jezdzic po calym miescie, obdzwonilismy tylko kilka okolicznych aptek. tam gdzie dzis byly po 180zl wczesniej byly po 105zl...
 
Afi ja Nadię szczepię 6 w 1 i miała już dwa razy i zawsze w lewe udo.oprócz szczepionki 6 w 1 dostaje jeszcze rotawirusy, chciałam na pneumokoki ją zaszczepić,a le lekarka powiedziała,że jak następnym razem przyjdę na 6 w 1,to po tym szczepieniu dopiero się umówimy na pneumokoki,bo przy 6 w 1 odpada później szczepienie na WZW typu B.
 
tak, 5w1 infanrix ipv + hib. ponoc w ciagu kilku ostatnich dni znacznie podrozaly a ze w wawie duzo dzieci to szybko schodza i juz brakuje w starych cenach. nie chcialo nam sie dzwonic/jezdzic po calym miescie, obdzwonilismy tylko kilka okolicznych aptek. tam gdzie dzis byly po 180zl wczesniej byly po 105zl...

My w środę też tą szczepionke kupowaliśmy i u nas była za 115zł.
 
U mnie do tej pory 5w1 kosztowała 104zł. Teraz trzecie szczepienie mamy w październiku, ciekawe czy u mnie też podniosą cenę :p
 
nataliak: to jestem w szoku, bo u nas ta 6 w 1 kosztuje 190 PLN a ta 5 w 1 powinna być tańsza.. u nas nic nie wspominala babka że podrożeje...
agnieszka77: ta szczepionka na pneumokoki jest dla dzieci dość bolesna.... jak byś szczepiła po skończeniu przez małą roku to wystarczy tylko jedna dawka a tak teraz musisz 3 dawki podać... a koszt jednej to u nas 280 PLN...
 
reklama
Do góry