reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

2 d jak dupa ;( duzo gorzej. Witam Marto w klubie szelek Pawlika ;/ Oby tylko na tym się skończyło jak u nas będzie to szło w takim tempie ;((
 
reklama
Krupka lewe IIc/d prawe IIb. Powiem Wam ze przy takich wadach pieluchowanie G da. To sie tylko do leczenia nadaje.:-(

Ciesze sie, ze tak szybko wykrylismy to. Gdyby doszlo do zwichniecia bylaby operacja, gips i wyciąg 24h.
Pomeczymy sie. A nieleczona dysplazja moze powodowac bol, krotsza nozke, a w wieku 30 lat endoproteza i kustykanie. A tak siei wyeczy i problem znika

Oceanica faaaaak :((((((( kiedy zakladacie ? bedzie dobrze. Ja Frania kąpie co 2 dni. Kapiel szybka i kos stoi i mu trzyma nogi. Nie mozna sie poddac jak dziecko placze....zycze Wam zeby poszlo gladko jak nam. Moj tylko siei buntuje jak mu szelki na plecach zapinam. I moja rada. Jak Wam zaznaczy markerem miejsce dokad macie dociagac szelki...to lec czem predzej kupic rzepy i doszyj bo przy probie prostowania nog bedzie sobie je poluzowywal i efektow nie bedzie.

Krupka jak reakcja na poduszkeeee?
 
poduszke udalo nam sie dzis dopiero kupic, i co? i dupa!! kazał kupic 28 cm i to jest z 10 cm za duze na 2-ne dziecko!!! W ogóle nie mozna tego załozyc:(( Tak jakbys próbowała sobie narte miedzy nogi włozyc :crazy:
 
Krupko, Oceanica powodzenia dla dzieci, żeby jak najszybciej wyleczyć.

My mamy kolejną kontrolę za tydzień. W 3 tyg życia Mała miała Ia. Mam nadzieję, że się nic nie pogorszyło. Bo nie wiem, czy może się to cofnąć? Jak myślicie?
 
Na razie mamy za tydzień , potem znowu za tydzień i potem co trzy. Marta na ile Wam założyli te szelki? Bo nam powiedział minimum dwa razy tyle co ma dziecko w momencie zakładania moja ma 2,5 miesiaca to wychodzi 5 miesięcy. Podpowiedz w jakie ubranka najlepiej zainwestować ? Pajace rozpinane na dole? Dzięki za podpowiedzenie o rzepach ;/ Kurcze serio myślałam, że się uda.
 
my zakladalismy jak mial 5tyg pytalam jak długo to powiedział, że moze 2, czy a nawet 4 miesiące. Mówi ze to tylko teoria z tym, że ile dziecko ma tyle trwa kuracja. Kontrole mam w nast czwartek dzis mija 2 tyg...
A i tylko pajace wchodzą w gre. A na dwor wkladam go w spiworek ten taki do spania co sie kupuje na zime zakrywam kocem i tyle...bo spodenki nie wchodza.

Krupka moze uda sie zwrocic? moze zapytaj o te szelki bo tak patrzyłam na te rozwórki i chyba szelki to najl opcja


aaa i jak dziecko placze przy tym to na pewno nie z bolu. Tylko bedzie poirytowane, z nie moze nog wyprostowac ... generalnie musimy byc silne.
 
Bardzo Ci dziękujęMamy zamówić szelki z Poznania. Są jakieś lepsze gorsze na coś zwrócić uwagę ? Śpiochy już niebardzo nie ? Bo mam mnóstwo śpiochów :(. Mocno Ci płakał ? Ja czuje ze będę płakać razem z Kasią.
 
Tylko pajace bo będziesz musiała przewijać małą w szelkach ...na poczatku będzie Ci dziwnie ale wprawisz się.
Mi nie płakał, w pierwszy wieczór tylko byl niespokojny ale ja to chyba bardziej przeżyłam niż on. Bałam się jego reakcji bo F ma charakterek ale naprawdę znosi je super. Już się przyzwyczailiśmy do tego ustrojstwa. Nosi je 24h na dobę i co dwa dni ściagane za 15 minut do kapieli:-( czasem go myjka szybko obmyje...

a czy u Was w rodzini ktoś miał dysplazję? jaka była waga małej?
 
reklama
My mamy kolejną kontrolę za tydzień. W 3 tyg życia Mała miała Ia. Mam nadzieję, że się nic nie pogorszyło. Bo nie wiem, czy może się to cofnąć? Jak myślicie?
Chapicha my też mieliśmy Ia i lekarka powiedziała, że nic nie powinno się tu zmienić. Tak samo było z e starszym. Więcej bioderek nie będziemy badać.

Dziewczyny trzymam kciuki, żeby Maluszkom jak najszybciej szelki pomogły.
 
Do góry