reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
Dziunka - nie zazdroszczę przeżyć "pawiastych"... właśnie małżon mi doniósł, że Gośka dziś rzuciła pawiem i ... postanowiła w tym potańczyć..:szok::szok: Mój dostał ciśnienia ... ojj dzieciątko będzie miało charakterek nie ma co.
 
Martolinka - ja też się uśmiałam, wyobrażając sobie pląsającą Gośkę w chafffcie.. ale do śmiechu mojemu nie było ;)) A ostatnio Gośka jak coś broi ma dziki błysk w oku i super uśmiech na twarzyczce...
 
A gdzie Ty byłaś na kontroli o 6 rano? :P


U nas taki kaszel - ale tylko jak śpi, że aż wczoraj zwymiotowała. Złapałam ją w porę i zwymiotowała resztę, ale chyba przez sen bo nie za bardzo zajarzyła :D Przebrałam w inną pidżamkę i spała dalej.
Dobrze że mamy prześcieradło z owczej wełny to przynajmniej nie przemokło nam łózko :/

No co sie czepiasz no ;-) wczoraj byłam na kontroli a rano mi sie przypomnialo ze nic nie napisałam
 
:p

U nas znowu wymioty wieczorne od kaszlu. Aż stracha mam iść spać. Mam ten diphergan ale aż strach go dać po tym co wyczytałam w ulotce.... iść jutro do lekarza znowu?
 
Dziunka a co jest Asi? Przeziębiona, kaszle? Pytam się bo wskazania tego leku są takie:
Wskazania: Astma oskrzelowa, ostre odczyny alergiczne ze świądem, alergiczny nieżyt nosa, zapalenie spojówek, zmiany skórne o słabym nasileniu, pokrzywka, rumień, świąd różnego pochodzenia, reakcje anafilaktyczne, choroba posurowicza, obrzęk Quincke'go, choroba lokomocyjna.
 
A u nas wczoraj i paw , i odparzona pupka... wypieki na twarzy / choć gorączki nie ma/ , cuchnąca kupka ... i ... wrzask od momentu mojego wejścia do domu.. koszmar.. nie wiem czy to zęby czy jakieś uczulenie na jakiś składnik jedzeniowy...
 
reklama
Ula ten lek też jest na uspokojenie i przeciwwymiotnie. Boję się go bo lekarka też powiedziała że dać w razie "wojny". MWczoraj nie dałam i w końcu spokojnie już do rana nie kaszlała. Dopiero nad ranem się zaczęło.

Ona ma katar i jak zasypia (i to na mega podwyższeniu nawet) to po chwili kaszle jak szalona, aż się dusi. Cała czerwona na buzi. Wiem że katar spływa i to on to powoduje, ale nigdy aż tak mocno nie było żeby zwymiotować...
Ogólnie w dzień dobre samopoczucie, rzadko kiedy kaszlnie, raczej dzieje się to jak śpi.
 
Do góry