reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

reklama
margarett nie mozesz sobie zarzucac winy - to nie ty jestes lekarzem - poza tym robisz wszystko co najlepsze dla swojego dziecka :) nigdy nie wiadomo jak potoczy sie infekcja ...
 
no i nasza kamilka chora - mamy ostre zapalaenie gardla i taka nieciekawa wysypke - lekarka podejrzewa ze to moze byc szkarlatyna ... dostalam w zwiazku z tym antybiotyk dla malej zeby zapobiec obu infekcjom ... generalnie mala jest raczej marudna, kiepsko je i jesczze gorzej spi - w nocy pobudki co godzine z placzem ... mam nadziejje ze bedzie juz coraz lepiej ... cale szczescie ze obywa sie bez goraczki ...
 
Oj, biedna Kamilka.
Ale mam pytanie. Zawsze wydawało mi się, że szkarlatyna to z wysoka gorączką przebiega, może więc to coś innego?
 
tez tak wyczytalam w internecie - ale u nas byl tylko na poczatku stan podgoraczkowy (37,5) a teraz juz wcale bez goraczki ... zobaczymy - mam nadzieje ze to tylko gardlo ... zobaczymy czy wysypka bedzie sie rozrastac czy zniknie szybko - o ile wiem przy szkarlatynie szybko znika ale po jakims tygdoniu skora zaczyna sie luszczyc i jest to jednoznaczny dowod ze to szkarlatyna ...
 
patrz - tej wysypki, to akurat nie pamiętam, ale w oczach mam rozpaloną do czerwoności moją siostrę, jak siedziała w autobusie na schodach i nawet nie umiała się ruszyć na siedzenie, które ktoś jej odstąpił.

Życzę - "tylko" gardła :)
 
reklama
Do góry