reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

reklama
Nie mam pojęcia, wiem, że apteczne (polytar, nizoral) mają w ulotce, że ich kobietom w ciąży się nie zaleca, ale one są mocniejsze, mają inny skład.
 
hej, ja właśnie zamierzam cwiczyć bo jak na moj tydzień a 100cm w brzuchu jest dość przerażające. W lidlu jest promocja na te duże piłki i kupie. Na yt jest sporo filmików dla kobiet w ciąży z piłką a przeczytałam że ćwiczenia w ciąży nie przesadzone oczywiście są ogromnym plusem. Latwiejszy poród, mniejsze prawdopodobieństwo rozstępów i obrzęków, lepszy sen, mniejszy ból kręgosłupa itp. Może ktoś się przyłączy?
 
Piłkę już mam ,ćwiczyłam sobie czasem w domu, więc czemu nie? :-) Tylko ja do ćwiczeń w domu to mam słomiany zapał :zawstydzona/y:
 
Ja nie mam pozwolenia na żadną aktywność-teraz 2 razy byłam na spacerze-po 6tyg leżenia i ledwo do domu doszłam, wyjście po schodach przy przejściu podziemnym mnie wykończyło-boję się co będzie jak tak dalej będę słabła.No nic-będę wracać do formy w sierpniu biegając z wózeczkiem :)
 
dziewczyny, jeśli do tej pory nie byłyście jakoś specjalnie aktywne fizycznie, to zanim zaczniecie ćwiczyć, skonsultujcie to z Waszymi ginami, żeby sobie nie narobić problemów, bo organizm ciężarnej nieprzyzwyczajony do wysiłku (nawet najmniejszego i takiego specjalnie dla ciężarówek), może różnie zareagować.

Justyna, bieganie z wózkiem REWELACJA! Ja z Q biegałam wprawdzie po śniegu i po chodnikach, ale teraz będę miała do dyspozycji leśnie ścieżki, cudo! wcale nie mam wózka wypowego do biegania, ale Jumper sprawdził się rewelacyjnie ze swoimi amortyzorami:))
 
JA rowniez naleze do osob aktywnych.
Mieszkam w gorach, wiec scianka, wspinaczki i narty:-)
Niestety na razie nei mam sily zeby isc na silownie wiec sie wypisalam, a tak uwielbiam bieznie i rowery

Jak tylko poczuje sie lepiej wracamy z malym na basen i moze uda mi sie zapisac na yoge
 
Ja uzywam Elancyl Galenic , w pierwszej ciazy rozstepy sie nei pojawily , licze , ze teraz bedzie tak samo;-)
Wydaje mi sie, ze sklonnosc do nich jest genetyczna i nic na to nie poradzimy.
 
reklama
Do góry