reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

reklama
ładny ... pewnie dbajcie o siebie , komfort psychiczny jest bardzo ważny :-)
ja jestem maniaczką szlafroków i koszul nocnych więc mam ich od liku :)
 
coś mi się przypomniało odnośnie dużego biustu ...
byłam jakieś dwa tygodnie temu na basenie z dziewczynkami i zwróciłam uwagę że przygląda mi się pewna babka :szok: , no nic mówię , w końcu podchodzi do mnie i lekko zakłopotana pyta się czy może mi zadać pytanie, myślę sobie no wal kobieto ! a ona - gdzie robiła Pani sobie silikony ??? no nie mogłam powstrzymać się od śmiechu :-D i odpowiadam że jestem w ciąży . Lekko rozczarowana z wielkim rumieńcem na twarzy przeprosiła i odeszła niepocieszona.
 
Siwiutka, niezłe z tymi silikonami, no uśmiałam się :) ja w ciąży mam piersi normalne, ale pamiętam, jak po porodzie mi urosły cudownie, mój M. normalnie nie mógł się ode mnie odkleić haha, ze standardowego C nagle zrobiło się piękne E, a momentami nawet i F, szkoda, że nie można mieć takich piersi jak się już skończy karmić, choć przyznam, że biust mi nie oklapł i wygląda tak samo, jak przed ciążą, choć wiadomo, w dotyku nie jest aż tak jędrny. Ale dbałam o piersi niesamowicie, kremy, ćwiczenia, masaże, oliwki, regularne pływanie.

Ja szlafroka w ogóle w spzitalu nie używałam, no ok, był dla mnie poduszką:) na oddziale musi być ciepło, bo noworodki, a po porodzie przezd dobę-dwie kobieta się naprawdę mocno poci i jest gorąco niesamowicie, teraz nawet nie zamierzam pakować szlafroka do torby, dużo miejsca mi zabierał, a w razie czego M. może dowieźć :)
 
ja też kupiłam nowe staniki w New Yokerze są wyprzedaże i aż za 4 zeta , podobny do tego żółtego i jeszcze dwa czarne z kolorami kupiłam.

A co do koszul to niestety ja nie lubię, ale w ciąży są najlepsze jak leci i trzeba szybko się przebrać to nie ma jak koszula, Cat a ta jest super bo nie na guziki tylko cyca szybko można wywalić i nie trzeba męczyć się z rozpinani
 
reklama
Do góry