reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

reklama
U nas za bardzo nie ma komarów ale ok 25 zł chyba kosztowało
Jak ją smarowałam w Rewalu to ją nic nie gryzło ale tam tez komarków malusio
 
Hej Dziewczynki!

Wklejam moje pytanie, ktore zadalam na watku o zakupach - ale jest o kupach. ;D ;D

Czytam o kupkach Waszych szkrabow, ze sie wydostaja z pieluch. Czy moze mi ktos opisac konsystencje tych kupek?? Atek robi kupki jak taka twarda plastelina, wiec nie ma mowy zeby Mu sie wydostaly z pieluch, czy wlasnie takie kupki Wam uciekaja, czy poprostu moj Mlokosek robi takie twardzielskie kupska??
 
U nas niestety jest plaga komarów ze względu na zawilgocony teren,więc ukąszenia są praktycznie nie do uniknięcia.Po ukąszeniu smaruję to miejsce PUDRODERMĄ, jest to preparat kojąco-uśmierzający pomocny przy wszelkich swędzących zmianach skórnych i ukąszeniach owadów.

U nas kupy są różne,w zależności od jedzonka,raczej plastelinowate.Nie mają szans wylac się z pieluchy :D.
 
Dziewczyny, naprawde nie zastanawiajcie sie wiele nad zakupem tego typu lampki, ktora Wam polecilam. Gdy gasicie swiatlo komar leci do tej lampki i jest trzask i komar martwy. Recznie trudno jest wybic wszystkie komary w domu, bo zawsze ktorys moze sie gdzies schowac i zaatakowac gdy juz zasniecie. W poprzednim miejscu, w ktorym mieszkalismy do czasu gdy nie mielismy takiej lampki spalam przykryta po uszy nawet w upaly, bo inaczej bym byla rano cala pogryziona. Tyle tam bylo komarow. A gdy pozniej kupilismy ta lampke zupelnie nie balam sie spac tak jak mnie pan bog stworzyl ;)
Naprawde polecam. Po co dziecko smarowac czymkolwiek jak mozna to zrobic az tak nieinwazyjnie. Ta lampka to swietny wynalazek :)

Koncze zachwalac, bo pomyslicie ze jestem producentem tych lamp :)
 
No ja tez jestem za takimi wynalazkami ale takie bezinwazyjne całkiem to one nie są bo wydają zapach dla człowieka niwwyczuwalny a;le jedna - chociz sa pozyteczne bardzo tylko lampke nie wszędzie mozna zabrać także i lampka i krem moim zdaniem sie przyda
 
Fajną ma nazwę ta lampka - MOSKIT KILLER :laugh:

Paaricia u nas też kupki są różne, raz rzadsze, że z powodzeniem by wypłyneły z pampersa, a raz takie twarde, że nawet prawie pampersa nie pobrudzą ;)

Steffi no to pięknie sobie Kubuś waży :) Klocuszek jeden ;D
 
jak wroce do PL to sie chyba skusze na ta lampke, mnie komary uwielbiaja gryzc i nawet przykrywanie po czubek glowy im nioe przeszkodzi - chyba mam slodka krew, za to Ada spala w domku calkiem odkryta i jej nie tykaly :p
 
reklama
Sorbek bo znowu zapomniałabym pogratulować Mai postępów :) Ona pewnie zacznie szybko mówić i będzie gaduła po mamie :)
 
Do góry