reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

Hej.
Dzieki za wszystkie odpowiedzi!
Pamcia tez nie wiedzialam ze na sloiczkach Hippa jest info. Ja zreszta nie jestem zwolenniczka hippa Oliwcia plula tym dalej niz widziala, upodobala sobie Gerbera ;) Ja tak ostroznie jej podaje te sloiczkowe jedzonka a tu widze juz nawet Pamcia zasuwa mieso Lence ;) Hihi.To tez musze troszke odwazniej ;)
Oliwcia tez ma od czasu do czasu krostki i za chiny nie wiem po czym...moze powinnam bardziej skrupulatnie analizowac co jadla ::) a raczej co ja jem bo ona tak zroznicowanej diety nie ma...
Wandzia juz masz neta :)

 
reklama
a moje dziecie wczoraj zrobilo numer i zasnelo na dobre o 19 bez wieczornego zarelka, spalo do 6 wypilo 250 mleka i kimnelo dalej do 9. I od wczoraj robi zielone kupy, co to moze byc? Martwic sie takimi brzydkimi kupami?
 
Dziewczyny które dawały swoim dzieciaczkom SAB SIMPLEX - mam ogromną prośbę..... potrzebuję namiar na tą osobę od której go kupowałyście bo jakoś nie mogę odnaleźć go w postach wcześniejszych... z góry dziękuję
 
Dzięki Pamciu, szkoda, że ja nie mam porównania z kupkami :( Ostatnio się zastanawiałam czy to uczulenie nie jest po szczepionce, bo wyskoczyło akurat w ten sam dzień wieczorem, ale tez tego samego dnia podałam łyżeczkę zupki z dyni. :(

Od lekarza dowiedziałam się, że jesli raz coś dziecku damy nowego i wydaje nam się, że jest na to uczulone, to za jakiś czas znowu trzeba spróbować to samo podać, żeby się przekonać czy faktycznie dana rzecz uczula.
 
Pochwalę się:
Moja WeroNisia od piątku (9.06.2006r) jest jednozębna. Dolna prawa jedynka sie bieli. :-) Czekamy na kolejne.
A Wasze pociechy mają ząbki? Ile?
Pozdrawiam
 
Dor1976 - no to gratulacje zabka :) Moja corcia ma juz 2 dolne jedynki calkiem okazale :)

Magi - neta mam bo u siorki siedze :) najprawdopodobniej zostane tu do konca tyggodnia :)
 
reklama
steffi prosze bardzo numer gg 7323137

Dor Ewa ma dwie dolne jesynki pierwszą dostała 28 kwietnia a drugą 8 maja i od tamtej pory cisza jakaś długa przerwa teraz pewnie jak zaczną iść to wszystkie na raz :)
 
Do góry