reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

moja Ewa ma katar i ja też ale się męczy bidulka
w południe byliśmy u lekarza tak kontrolnie bo coś na oczkach była zmieniona no i na spacerku wdepneliśmy a teraz już ją chyba coś rozbiera :( zadzwoniłam do swojego pediatry którego wzywamy zawsze do domku no i narazie kazał czekać mam jej podawać wapno i echinace i zwiększyć dawke cebionu
przy okazj zważyliśmy się i Ewa waży równo 8 kg i 68centymetrów
 
reklama
Na zlym watku napisalam pytanie wiec je tu powtarzam czy ktos oprocz leni mojej wazy ponizej 6 kg....? Watpie....:( Lenka pomimo ze jadla ostatnio calkiem ladnie przybyla w 2 tygi 80 gram...wazy 5710 dzisiaj....:(
 
Czyli miesiac temu.....buuuu:( Ale Paulinki to juz takie zarloki sa....Ja jak mialam 3 miesiace (bez 1 dnia) to wazylam 6450 i mierzylam 66 cm. :) Sprawdzalam ostatnio w mojej ksiazeczce zdrowia.
 
Pamcia - no zarloczek to z niej jest - proponuje Ci przeczytac mojego ostatniego posta na WPROWADZAMY NOWE POKARMY :p :( wcale zbyt dumna z tego nie jestem, ale niestety musialam wprowadzic mleczko zastepcze - wieczorem narazie tylko - bo cycki niestety nie wyrabiaja juz takiej normy :(
 
Pamciu moze trzebaby zrobic Lence badania jednak?? choc moja lekarka znaczy Oliwci, mowila ze dopiero po pol roczku powinno sie robic, ale po forum widac ze co lekarz to opinia ::) Kurka Lenka malo przybiera jak Oliwcia, w 6 tygodni jakies 480 gram, a teraz mam nadzieje wiecej bo dokarmiam ja mlekiem sciaganym przed snem.
 
[quote aujavascript:void(0);
Hi hi hithor=pamciaw link=topic=6366.msg558643#msg558643 date=1145127956]
Martula u mnie byl porod bardzo podobny. Skurcze byly wczesniej ale nawet o tym nie wiedzialam :) A ok 3:15 obudzil mnie pierwszy skurcz,a równo o 6 Lenka byla ze mna...Ale parcie bite 50 minut!!! I to jakie parcie! Myslalam ze wnetrznosci wypluje... ;)

Pamcia ja też parte miałam 45 min to dziwne ale chyba jak szybką sie kończą te wczesniejsze to parte dłużej trwają.
Ale parte były juz pestką. u mnie to szło tak szybko że połozne za głowę się łapały i mówią że cienias chyba jestem bo nie wierzyły ze tak szybko urodzę myślałay że sciemniam i mówiły jeszcze 4-6 godzin a za godzine było juz po wszystkim. i dobrze bo 6 bym nie wytrzymała. chiciaż pewnie bym wytrzymała ale bolałao strasznie. Jednak tak jak ty wspominam bardzo miło cudownie było i już :laugh: :laugh:
 
Pamciu, ja myśle tak jak Magi, chyba Lence powinno się zrobić badania, skoro mówisz, że ładnie je, a tak słabiutko przybiera. Pamiętam, że na poczatku stresowałm się, że Gabrysia starsza od Twojej Lenki a ważyła mniej od niej, ale we wtorek moja już ważyła 6800. Dla pocieszenia powiem, że chodzi z nami na rehabilitacje chłopiec, ktory też waży ok. 1 kg mniej niż Gaba, więc tyle co Lenka mniej więcej. Są więc drobniejsze dzieci. SAmą waga bym się nie przejmowała, jedni ważą 7 kg inni 6, ale wyjaśniałabym dlaczego jest taki słaby przyrost, chociaż w 4 i 5 miesiącu dzieciaczki juz mniej przybierają niż na poczatku. A co mówi na to Twój nowy lekarz?

Asiu, chyba nie ma takiej regułu z partymi, ja parte miałam ok 20 min. A 3 faza (łożyskowa) to 5 min trwała. Lekarka powiedziała, ze tylko mi dzieci rodzić. JA naprawde miałam całkiem przyjemny poród.
 
reklama
Pamciu ja tez nie wiem co Ci poradzić, ja mam chłopca a dziewczynki maja prawo inaczej przybierać niż chłopcy, może naparawde powinnaś zrobić Lence badania, a co mówi na to lekarz???

Zdanka jak Wasze zdrówko??? Mam nadzieję, że już lepiej :)

Ja nie mogę napisac ile u mnie trwały bóle parte bo skończyło się to cc ale położna mówiła, że ładnie parłam i jakby Mały był dobrze ułożony to szybko bym urodziła, żałuję, że nie było mi to dane :(


 
Do góry