reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

ja jeszcze nie brałam moczu do badania.
A my juz w 74 wchodzimy tan juz w 68 nie wchodzimy prawie ::) ;D ;D ;D
 
reklama
Emma my długo mieliśmy 56 rozmiar a tu nagle urosło 10 cm dzieko i 68 minimum i juz raczej 74.... tak że szykuj się na durzy skok rozmiarowo-wzrostowy
 
faktycznie różnie rozmiary wypadają, Lolkowi w niektórych 74 jest ciasnawo, generalnie nie kupuję za dużo, łowimy gł.w szmatexach fajne spodenki czy kurteczki, oprócz body i tego co przy ciele

co do przyspieszaczy porodwych to fakt, rodzisz piorunem ale boli niemiłosiernie, ja tak miałam i pod koniec chciałam umrzeć, to były skurcze-torpedy :o
 
no torpedy dokładnie.
Ale umierac nie chciałam bo te parte to jakoś juz inaczej wiedziałam że juz blisko do końca i początku ;D ;D ;D
 
A mi dopiero oksytocyne podłączyli jak sie parte zaczeły, bo wczesniej lekarz uznał, że nie ma potrzeby. Pewnie dlatego moje skurcze były do wytrzymania, Oprócz tych 3, które sobie szxczególnie zapamiętałam. ;D I umierać też nie chciałam. Raczej zła byłam, bo mi sie wydawało, ze główka juz wyszła a połozna mi mówi ze sie za mało staram, to sie zawziełam i urodziłam.

Magdamaj, rzeczy z H&M to 62 jest u nas na styk i też myśle ze mają troche zawyzona numeracje.
 
ja dostałam najpierw tabletkę jakaś, potem zastrzyk jakiś potem na rozwarcie żeby szybciej sie otwierałoi na koniec jeszcze jakaś kroplówke bo za krótkie skurcze miałam no było tego trochę ::) ;D ;D ;D
 
Emma my robiliśmy badanie moczu i założyłam woreczek jakoś nad ranem. I też mi prawie wszystko wyciekło, bo wystarczy, żę trochę moczu dostanie się w miejsce kleju i już się przestaje kleić ::) Wkurzałam się strasznie, że powinni lepszy patent na to pobieranie moczu wymyślić. No ale dowiozłam do laboratorium niewielkie ilości i wystarczyło do badania na szczęście ::)

Kurcze, czasem tak dziwnie się czuję, jak sobie przypomnę, że kompletnie nie wiem co to skurcze porodowe i nie mam zielonego pojęcia o tych wszystkich sprawach związanych z porodem siłami natury ::)
 
reklama
Aha, muszę się jeszcze pożalić, że ostatni zabieg przetykania kanalika w drugim oczku nie pomógł :( :( :( Oczko dalej łzawi i ropieje :( Kurcze, kiedy wkońcu będziemy mieć z głowy ten problem z tymi kanalikami ? :( Borykamy się z tym od urodzenia Kamilka :(
 
Do góry