reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

reklama
no to Ci mowie, ze nie trzeba, bynajmniej tak mi NFZ powiedzial - i w wielkopolsce tego nie robia juz od dawna, bo po kiego chu.. a w kuj-pomorskim jedna baba se wymyslila ze trzeba !!!!
malo tego - w rejestracji ogolnej w tejze przychodni baba mi powiedziala ze nie potrzebna rezygnacja, a w przychodni dzieciecej tejze samej ze potrzeba !!!!!!!!!
 
Wanda tez bym sie wkurzyla  ::) ale pewno najpredzej zalatwicie jak faktycznie im na sile wyrwiecie te karty  ::) u nas niestety taka szalona biurokracja myslalby kto ze takie porzadki maja  ::) ::) ::)
 
a w sumie to złozyłam wniosek i jeszcze tego samego dnia mnie przyjęli z małą w nowej przychodni tylko na karte szczepien czekali ale zdarzyli w terminie
 
<My tez czekamy na ząbka i chyba to my bedziemy ostatni - Gabrysia nawet jeszcze nie marudzi i juz nawet sie nie slini :-[

joeey - kurcze Gabi tez ma od kilku dni zaczerwienioną pipcie ale tylko gdy zrobi kupke w pampersa - moze powinnam isc do lekarza? A jak tu pojde to chyba prywatnie i badania tez mi zrobia platne? :(
 
Pytalam rowniez o skierowanie na badania morfologie i mocz i powiedzial ze jak chce to mozemy zrobic (pn, sr i pt) na miejscu w przychodni akurat pech ze dzisiaj czwartek bo bym zrobila :mad:

a Oskar wazy 8600 i ma tylko 67 cm ::) malusi jest po mamusi ;D
 
reklama
Ola u nas jeszcze nic nie wszyszło u góry ale to chyba żadna różnica która jedynka pierwsza... ::) chyba tak samo boli.... a chociaż teoretycznie dół przeważnie pierwszy wychodzi to i tak nie ma na to reguły
 
Do góry