reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

Dzis zauwazylam, że Kubus ma juz SIÓDMY ZĄBEK :D Musial my wyjsc wczesniej, bo jest juz stosunkowo wysoki, moze na 1 mm :D Ma teraz 4 na gorze i 3 na dole, i wkrotce chyba wyjdzie kolejny na dole, bo nie da sobie dotknac, a widac ze ma rozpulchnione. Tez jeszcze nie daje sobie dotknac dwojki na gorzej, ktora wyszla jako szosta. Nie wiem dlaczego, bo czuc ze juz przebila dziaslo.

I dzis jedna kupke Kubus zrobil normalna, a dwie bardzo luzne z niewielka iloscia sluzu. Nie wiem czy to normalne przy zebach, ze jednak kupka moze byc taka a druga i trzecia po kilku godz. zupelnie innej konsystencji.

Pozdrawiam, Agnieszka
 
reklama
a my bez zebow nadal :( :( gratulujemy uzebionym ;D ;D chyba bedziemy ostatni bo nic sie nie zapowiada marudzenie jest codziennie juz dlogo dlugo i nadal nic :(

a jutro idziemy na kontrole do lekarza i sie powazymy, zapewne bedzie cos okolo 9 kg ale my jestesmy malutcy z 70 cm a moze nie ??? ;D wiec cm nieduzo. Ingusia jest wieksza od Oskara zreszta widzac na fotkach :laugh: :laugh:
 
a my z 7 zebami i z brakiem szczepienia na WZW !!!

Wkurwio.na jestem strasznie, bo Paulina miala byc szczepiona 14 lipca a jeszcze nie byla !!! Pier.dolona biurokracja !!! Jedna przychodnia mowi tak a druga inaczej - dzis dzwonilam do mojej starej pediatry w tej sprawie i ona nic oczywiscie nie wiedziala o tym wszystkim, mimo ze tej jeb.niete piz.dy z rejestracji niby mialy jej przekazac wszystko - to bylo 2 tygodnie temu !!!!
Pawel dzis powiedzial, ze jak do soboty nie bedzie dziecko szczepione to pojdzie tam do przychodni (bo jedziemy na weekend do rodzicow i z racji poprawin u kumpeli bedziemy do poniedzialku) i sila wyrwie karty szczepien - mowi ze moga se pipy wolac nawet policje - i tak nic nam nie zrobia !!! no wkurwili.smy sie strasznie oboje !!!!

sory za przeklenstwa - ale ten temat pobudza moja adrenaline i klne jak szewc !!!
 
Gabi głowa do góry - są tu jeszcze bezzębne szczęki, np. nasza. i też nie widzę żadnych oznak (a wypatruję codziennie)

Wanda też bym się wnerwiła (to wersja grzeczna)
 
jsorbek pisze:
no nie dziwie się - okropnosć ja tez zmianiałam przychodnie ale wszystko w termienie

taaa... bo bez zmiany wojewodztwa - a w pierdolonym kujawsko-pomorskim zadaja rezygnacji a w wielkopolski nie !!!
nawet do NFZ dzwonilam, i tez mowili ze nie potrzeba rezygnacji i ze baba musi wyslac !!! no wkur.w na maksa !!!! baba z tamtej przychodni niereformowalna !!!
 
reklama
Do góry