reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrada

Zdradziłam/Zdradziłem


  • Wszystkich głosujących
    394
reklama
Może mam tendencje do łapania takich syfów a może rzeczywiście to on. A z tym żebym zaczęła z nim pisać jako ktoś inny... Wydaje mi się, że byłoby dla mnie to za bardzo przykre jakby zaczął mi się na mnie samą skarżyć. :-(
 
Madzik89 fakt przykre ale wiedziałabyś na czym stoisz. A z drugiej strony gdyby sie dowiedział a konto rzeczywiscie miał tylko tak o to mógłby miec żal o brak zaufania
 
To nie może otwarcie mi powiedzieć, że ma takie konto? Przecież nieraz wspominam mu jak to było przed ślubem co z koleżankami na podobnych portalach wyprawiałyśmy a on to przemilczy... Czuję się jak w jakimś złym śnie...


edit:
W sumie nie dziwię się, że przemilczy skoro w opisie na tym portalu "jest otwarty na nowe doznania" a w rubryce związki/rodzina/dzieci nic nie wpisał... :-(
 
Ostatnia edycja:
madzik pojecia nie mam nie znam twojego męża, moge jedynie sobie gdybać. Moze uwazac ze ty takie cos przed ślubem robiłaś a teraz nie i miałabys do niego zal o to, że ma żone, a na takich portalach siedzi. Albo po prostu kreci cos na boku, albo krecił ale juz sie opamietał i boi sie zeby to nie wyszło na jaw
 
Tylko mu nieraz mówiłam,ze było kiedyś i teraz już nie ma bo mam jego i aluzje i coś więcej o seksie z innymi to dla mnie zdrada przez internet. I nie wydaje mi się, że przestał bo tydzień temu była reinstalacja kompa i wszystko czyszczone a dziś to znalazłam....
 
Madzik to, że mężczyźni odwiedzają takie strony, masturbują się to normalne. I nie świadczy o tym, że coś z Tobą nie tak.
Pisania do kobiet, nie tłumacze, faktycznie przykre.
Obserwuj zachowanie, męża, może z głupoty coś sobie popisał a Ty tracisz nerwy.
Trzymam kciuki za Ciebie i mocno Cię ściskam.
 
skoro nic nie wpisał w tej rubryce o związkach to nie mówi o tym więc nie martw się ze coś napisze. Jak już cię zdradza to nie mówi ze jest żonaty. Ja bym to sprawdziła! Bo żadne słowa nie bolą bardziej niż zdrada! A jak chcesz żyć w kłamstwie tylko dlatego żeby czegoś nie usłyszeć to długo nie wytrzymasz bo cię to wykończy! Ale zrób jak uważasz.
 
Dzięki wielkie:)
mam nadzieję, że to tylko z głupoty pisanie było. Bo nieraz w kłótniach mówił, że będzie musiał sobie znaleźć d**e do r***nia albo jak się złościł, że znowu na coś się leczę.
 
reklama
Iwonka1985, ja się jeszcze kompletnie w tej sytuacji nie mogę znaleźć, nie wiem co zrobię... Może chwilę odczekam a potem rzeczywiście się zarejestruje i będę z nim pisać. Jak przed chwilą odkryłam to jeszcze specjalnie maila założył na użytek tego portalu.
 
Do góry