reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrada

Zdradziłam/Zdradziłem


  • Wszystkich głosujących
    394
reklama
dla mnie to kompletny brak szacunku: po pierwsze teksty typu "znajdę sobie dupę....", a po drugie konto na portalach erotycznych. Ja bym takiego czegoś na pewno nie zniosła i nie wybaczyła. Dla mnie to ewidentnie zdrada, oszustwo i brak szacunku do najbliższej osoby.
 
Mitaginka, to co ja teraz powinnam zrobić? otwarcie powiedzieć, że wiem i czego on się spodziewał? Wyrzucić z domu? Ja w ogóle to nie wiem co on sobie wyobrażał, przecież mamy małe dziecko, dopiero zaczęliśmy wspólne życie... Choć z drugiej strony lepiej już być samej i żeby dziecko nie miało ojca jak ma myć byle jaki mąż i ojciec..
 
To nie może otwarcie mi powiedzieć, że ma takie konto? Przecież nieraz wspominam mu jak to było przed ślubem co z koleżankami na podobnych portalach wyprawiałyśmy a on to przemilczy... Czuję się jak w jakimś złym śnie...

Czujesz sie jak w zlym snie bo jestes oszukiwana i zdradzana. Nie ważne czy otrzymal odpowiedzi na swoja oferte, to on wychodzi z inicjatywa. Jest gotowy by to zrobic. A jesli by się przynal, ze ma takie konto. Zaakceptowalabys? Uznalabys, ze to dobrze?


Iwonka1985, ja się jeszcze kompletnie w tej sytuacji nie mogę znaleźć, nie wiem co zrobię... Może chwilę odczekam a potem rzeczywiście się zarejestruje i będę z nim pisać. Jak przed chwilą odkryłam to jeszcze specjalnie maila założył na użytek tego portalu.

W ten sposob wejdziesz do jego gre. I jestem przekonana, ze w koncu obroci sie to przeciwko tobie. Mozesz byc oskarzona o prowokowanie , brak zaufania itp i wyjdzie na to, ze ty jestes winna. Bo nie dosc ze nie ufasz to jeszcze nie dawalas mu dupy kiedy tego chcial.
Przykro mi, ze pisze tak brutalnie, ale parafrazuje slowa twojego meza.

Mitaginka, to co ja teraz powinnam zrobić? otwarcie powiedzieć, że wiem i czego on się spodziewał? Wyrzucić z domu? Ja w ogóle to nie wiem co on sobie wyobrażał, przecież mamy małe dziecko, dopiero zaczęliśmy wspólne życie... Choć z drugiej strony lepiej już być samej i żeby dziecko nie miało ojca jak ma myć byle jaki mąż i ojciec..

Chyba sa to pytania, ktore warto zadac mezowi. Zanim jednak to sie stanie warto przygotowac dowody na poparcie swoich slow i zorganizowac tak, zeby coreczki nie bylo w poblizu.



 
Ostatnia edycja:
Magnaz1, brutalnie ale prawdziwie... Wiesz, ja nigdy nie wychodziłam z założenia,ze mam dawać kiedy facet ma potrzebę bo bym straciła szacunek do siebie. Co do pierwszego to mi nie bardzo podoba się właśnie opcja gry. Tylko jak ja mam z ty postąpić, zrobić awanturę? nie mam pewności czy mnie zdradza choć przez samo to konto czuję się jakbym była już zdradzona...
 
Masz prawo oczekiwac od meza, zeby zaprzestal takiej dzialalnosci. Niewazne czy Cie zdradził. Masz prawo oczekiwać bezwzględnej uczciwości. I tego by zlikwidowal takie konta i nigdy wiecej ich nie zakladal. By nie odpowiadal na ogloszenia i sam ich nie zakladal.
I to wg mnie wogole nie podlega dyskusji.

Mozna zaczac od spokojnej (latwo mi powiedziec) rozmowy. I tak przerodzi sie to w awanture, dlatego lepiej, zeby córeczki nie było w poblizu
 
Hm...ja na pewno zrobiłabym tak jak napisała Iwonka i zarejestrowała się jako użytkownik...chciałabym miieć pewność...Według mnie nawet jak to zrobisz i on się dowie to nie może Cię oskarżać o brak zaufania, ponieważ masz podstawę do tego aby sądzić,że jest nieuczciwy. To jest dorosły facet i sam fakt zarejestrowania się i pisania takich ogłoszeń jest okropny i godny pogardy. Ja nigdy bym sobie nie tłumaczyła takiego zachowania chęcią "zabawy, rozrywki, robienia sobie jaj"...bo żartować sobie w ten sposób to może niewyżyty seksualnie nastolatek a nie dorosły mężczyzna, który ma rodzinę...

Moim zdaniem Twój mąż nie szanuje Twojej osoby jeśli mówi,że przez Twoje infekcje znajdzie sobie d.... Żałosne...naprawdę...A gdybyś zachorowała poważnie to co? Zostawiłby CIę dla innej,bo byłabyś bezużyteczna? Czy może organizowałby sobie panienki na noc? Ludzie są ze sobą na dobre i na złe i jeśli zwykła infekcja wyzwala w nim tyle złości to ten człowiek wg mnie ma poważny problem.

Upewnij się czy on umawia się z jakimiś kobietami...jeśli tak...ja bym nie chciała takiego ojca dla swojego dziecka. Jeszcze zarazi czymś Ciebie i dziecko...

Jeśli go nie sprawdzisz to będzie awantura tak czy inaczej...myślisz,że przyzna się,ze z kimś się umawia? Pewnie nie...powie,że to dla zabawy (co i tak jest złe i godne potępienia),a Ty i tak będziesz się zastanawiać czy mówi prawdę czy może jednak ma na koncie przypadkowy seks...
 
Myślałam żeby podrukować wszystkie te jego ogłoszenia, rozmowy i rzucić mu nimi w twarz i zapytać o to wszystko... Bez względu na to czy umawiał się z nimi, zdradził czy nie to i tak jak ja mam mu zaufać?
Co do tego jakbym była poważnie chora to już też ten temat przerabialiśmy to się dowiedziałam, że by mnie nie zostawił ale abstynentem też by się nie stał... czyli pewnie by chodził na panienki.
 
reklama
Wzięłam właśnie po kopiowałam wszystkie jego wiadomości stamtąd, opis profilu itp. myślę, że poczekam na to kilka dni, muszę się przygotować... Nie wiem czy ja jeszcze będę mogła z nim być :| Najzabawniejsze jednak dla mnie jest to, że próbował się z tym kryć a zapomniał, że świat komputerów i internetu nie ma dla mnie tajemnic gdyż miałam przed nim dwóch chłopaków którzy nauczyli mnie jak można wszystko sprawdzić :p I na pewno mój mąż będzie mieć pretensje,że go kontroluje i nie ufam mu... ;/
 
Do góry