reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrada

Zdradziłam/Zdradziłem


  • Wszystkich głosujących
    394
reklama
avocado2 pisze:
...z drugiej strony są kobiety, które wiążą się z facetami w wieku swoich ojców czy dziadków.
na przyklad ja..no moze nie w wieku mojego ojca, ale duzo starszy...za kazdym razem podobal mi sie co raz starszy facet. moze dlatego ze moj ojciec byl niewypalem....
ciekawi mnie jak zona przyzwala na taka kochanke a puzniej ta kochanka zachodzi w ciaze....wszyscy razem zamieszkaja pod jednym dachem i zyja dlugo i szczesliwie???
olka widze ze twoja cierpliwosc jeszcze sie nie wyczerpala:)
 

olka widze ze twoja cierpliwosc jeszcze sie nie wyczerpala:)
Ta zdrada była juz nie chce do niej wracac a co do terazniejszej sytuacji to wyczerpała sie juz nie biegam za nim
 

"mowil ze mielismy wtedy kryzys i w ogole nie wiedzialam co mam zrobic wybaczyłam mu ale nie zapomniałam"

bardzo dobrze cie rozumiem ja tez byłam w takiej sytuacji i tez nie moge zapomnieć takiej rzeczy sie nie zapomina a rana po tej zdradzie sie nigdy nie zabliźnia NIGDY!!!!
 
no wiec jak z tym zyc jak ta mysl powraca i dręczy
wiem pewnie nie msli sie o tym codziennie ale przychodza takie chwile
 
dokładnie nie mysli sie codziennie ale jak czasem trafi tak dolina to.... oj boli :( nie rzyczzę nikomu
jest ciezko ale jakośtrzeba zyć moze moze kiedyś?
:-[
 
reklama
Och, współczuję Wam, dziewczyny, które zostały zdradzone. Taka rana w sercu. Ale, na pocieszenie, Olka - Twój facet wyznał skruchę i nadal z Tobą jest. To znaczy, że tylko się połasił na koleżankę, skorzystał z okazji. Ale nie odszedł, nadal chce z Tobą być.
To przytoczę wam jeszcze inny przypadek z mojej rodziny (Boże, ale ja mam porąbaną tą rodzinę!). Po kilkunastu latach wspólnego małżeństwa, kłotni, bijatyk i tym podobnych, facet oznajmił żonie, że odchodzi ...z innym facetem. A oni mają dorosłą córkę! Wyobrażacie sobie jak ta kobieta musiała się poczuć? Nie tylko zdradzona, ale wręcz wzgardzona i porzucona. Dowiedziała się, że przez cały czas była czyimść alibi. Po prostu przedmiotem! Już nie wspomnę o córce, chociaż ten ojciec był na tyle przyzwoity, że z córką utrzymuje kontakt i bardzo ją kocha. Uff, ale ta moja rodzina pokopana...
 
Do góry