reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

reklama
Agnieszko18 to na pewno nie blixniaczki!!! W mojej rodzinie to genetyczne, wszystkie kobietki miały u mnie duże brzuchole ;) :laugh: ;) Moja babcia, mama i siostra!!!!! No i teraz ja :laugh: ;) :laugh:
 
Dziewczyny, jakie wy macie już piękne brzuszki!!! A u mnie ciągle nic... tzn, coś tam drgnęło i ja wide różnicę, mąż też ale poza tym nikt mi nie wierzy że już w 16 tyg jestem. Z jednej strony dobrze bo większość ciuszków ciągle dobra, a z drugiej już bym chciała ten mój brzuszek widzieć. Ale pewnie się jeszcze zdąże nim nacieszyć. Pozdrawiam wasze brzusie :-)
 
Ines jaka ladna i mloda z Ciebie dziewczyna. I tutaj musze Ciebie przeprosic ale ja caly czas bylam pewna ze Ty jestes juz dobrze po 30-tce.......Tak bardzo mi wstyd za taka pomylke :-[

I musze dodac ze brzusio jest naprawde superowski ;)
 
Paulina nie ma za co przepraszać :laugh: Jak dzidziuś się urodzi w terminie to będę miała dopiero co skończone 26 lat :) A jeśli wcześniej to może i przed moimi urodzinkami ::) Wolałabym jednak żeby wcześniaczkiem nie było...
Dziękuję za komplement ;D
A jeśli mogę spytać to co sprawiło że myślałaś że jestem starsza?
 
Ines - ślicznie Ci z brzuszkiem , wyglądasz rzeczywiście bardzo młodo,
Kurcze ja kończę w tym roku 30 a jak dzidzius sie pośpieszy to bedzie miał jeszcze 29 -letnią mamusię, a jak w terminie sie urodzi to już starą trzydziestke

Czy zawsze jest kryzys pełnej dziesiątki???
 
Ines, sadze ze sposub w jaki piszesz posty, a zarazem Twe doswiadczenia zyciowe. Zawsze dobre porady dla innych.... no trudno powiedziec, wiem ze sie pomylilam co do wieku ;) a ze zdjecia to wygladasz na jakies 24 latka-tak trzymaj kochana.

Agnieszka, nie sadze aby byl kryzys pelnej dziesiatki, to zalezy jak sie odczuwa samej sobie i wchodzi w dany wiek. A jesli czujemy sie mlodzi, i czujemy ze mozemy duzo zdzialac, ze swiat do nas nalezy.....to nie ma tam zadnych kryzysow ;)
Mysl pozytywnie :-*
 
Oj Agnieszka - prosze nie dramatyzuj  ;D  Moje dziecko też bedzie mialo mame 29 - letnią. 30-cha stuknie mi w przyszłym roku, a ja nie czuje się wcale na wiek z mojej metryki. Wydaje mi sie ze mam 21 lat. Moze dlatego ze mam młodszego od siebie męza, chociaz on częsciej zachowuje się poważnioej niż ja.
Oby za kilka lat nie wymienił mnie na nowszy model hahaha  ;)
 
reklama
Mała_Mi nie dramatyzuję,
tylko czasem patrze w lustro i może czasem na siłę szukam zmarszczek i jakichś kurzych łapek
ale w gruncie rzeczy tak jak Ty czuję sie młodo
- tylko czasem ktos zapyta "lie Ty masz lat jeśli masz 10 letnie dziecko???"
 
Do góry