reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

No Agus spore to twoje malenstwo bedzie :laugh: no ale i karmic bedziesz miala czym :laugh: u mnie podobnie nie tylko brzuszek rosnie :laugh: tylko mam nadzieje ze gora nie bedzie rosla przez cale 9 miesiecy bo to juz taczki bede musiala kupic :laugh:
 
reklama
Kurcze, a ja zaczynam się niepokoić. Brzucha u mnie nie widać zn. widać ale chyba nie ciążowy tylko oponkę, którą miałam przd ciążą. Zazdroszcze wam chudzielcom bo u was już tak ładnie widać brzuszki, a mi jeszcze nie buuuuuuuuuuuuuuuuuu :( :( :(
Czasem wieczorami wydaje mi się, że jest tak okrągły ale to chyba sobie wmawiam.
Pozdrawiam - asia
 
rudykot2, nie przejmuj sie, masz tak samo jak ja, z uwagi na dodatkowe kilogramki lub jak kto woli "oponki" u nas ciaze bedzie dopiero widac miedzy 3-4 mesiacem, dlatego musimy sie uzbroic w cierpliwosc ::)( wiem to trudne)
 
Aga piekny brzuszek :)

Paulinka, rudykot2 a tam oponki, napewno juz cos widac, tyle ze Wy ogladacie swoj brzuszek codziennie i dla Was jest to nie widoczne :p ... pokazcie Nam ;) ... my napewno zauwazymy :)
 
A oto mój brzunio 12 tc!!!!!!

10066392px.jpg


I jeszcze jedno!!!!!

10066402zk.jpg


I jak Wam się podoba, Dziewczęta?
 
Jejku Monisia, wyklada superowsko, jednak ja nie moge miec tylko oponki, jutro biore sie za aparacik i pstrykam fotki, porownam z przed ciazy fotkami, jesli bedzie roznica to wstawie, inaczej poczekam jeszcze trosik ;)
 
reklama
Monisia - piękny brzuszek i jaki duży - czy to na pewno nie bliżniaczki??

Paulinko nie martw sie w pazdźierniku wszytkie będziemy miału podobne oponki i nie ma sie czym martwić - czego sie nie robi dla maleństwa - pokazuj brzuszek !!!
 
Do góry