reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
Dawno nas tu nie było.... Postanowiliśmy się przypomnieć bo nie mogłam się oprzeć pokusie by się pochwalić....:zawstydzona/y: Pozdrawiamy wszystkie wrześniowe maluszki i ich mamy :-)
Pierwsze kroki Maćka
[video=youtube;0B_f06TSuzE]http://www.youtube.com/watch?v=0B_f06TSuzE[/video]

P.S. - sorki za te okrzyki;-)najlepiej oglądać z wyciszonym dźwiękiem:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Brawo Maciuś Braawo !!! Mój Igi też już śmiało maszeruje tylko ja sie nie pochwale bo nie umiem dodawać filmów hehe Jeszcze raz gratuluje pierwszych kroczków :)))
 
Alez zdjec do nadrabiania.. Wszystkie dzieci cuda :)

Macius moj :* cmok cmok od cioteczki spryciarzu ty maly :) Alez cioteczka dumna,ze tak pieknie chodzisz juz!
 
jeeeenyyy ale zasuwa :-D brawo dla chodziaczka Maciusia, i wszystkie chodzące, raczkujące maluszki.

Się my z okazji 10- miesięcy pokazujemy
niebieska.jpg
 
Maciek wielkie brawa:tak: jesteś chyba jednym z pierwszych chodzących dzieciaczków wrześniowych.

enka 100 lat i dużo uśmiechu na twarzy dla córci :-) przepraszam ale nawet nie wiem jak ma na imię:zawstydzona/y:
 
reklama
Dawno mnie tu nie było;-)
Mulatka brawo dla Maciusia pieknie juz zaczyna stawiac pierwsze kroczki:-)
kiedy te nasze szkraby tak urosły???
 
Do góry