reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
wiecie co, te nasze bąble takie cudne i te z kiteczkami i te w sukienusiach i te męskie:) i te zadziorne i te aniołeczki, i te brudaski i te piżamkowce.....
szkoda tylko, ze ten czas tak szybko leci, robie własnie porządek w zdjeciach i płakać mi sie chce....dopiero co wysyłałam wam to zdjecie, a tu już 9 miesiąc się zaczął.....

tak wiec zaczęty 9 mies ciaży i dla porównania zaczęty miesiąc 9 życia:) miejsce prawie to samo-zalew zemborzycki...
 

Załączniki

  • P4188855.jpg
    P4188855.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 53
  • P7316527.jpg
    P7316527.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 55
Dawno do was nie zaglądałam a teraz jestem w szoku jak te szkraby urosły
Livia ale Tuliś zmężniał:-):tak:
a filmik bąba normalnie łezka w oku się kręci.... eh za szybko ten czas leci
 
Szyszunka ja Twoj brzuszek chyba najbardziej zapamietalam ze wszystkich :-);-) zawsze myslalam ze mam ogromny brzuchol (mam na mysli te ciazowe) do czasu az wstawilas takie jedno zdjecie taki mialas do przodu bardzo wysuniety chyba juz koncowka i sie dziwilam jak taka drobna osobka dzwiga taki brzucholek z malenstwem :-):rofl2: myslalam ze tam blizniaki siedza a to Bartus sie rozepchal wygodnis maly :-D
az mi nalatuje ochota zeby te nasze ciazowe zdjecia poogladac ale nie wiem na jakis stronach to wszystko bylo za duzo tu namazalysmy ;-) jeszcze mi sie przypomnial czyjs brzuszek nie pamietam kogo :( byl z kolei plaski a to chyba juz cos kolo 8 msc bylo co sie smialysmy ze gdzies w plecach dzidzius siedzi :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Macius cmok cmok :*
Fredka hahaha no fajna ta Twoja mala, super filmik :)
Livia no super,ze synek tatusiowa pasje zalapuje :)
 
Do góry