reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

Oooooo jakie przesłodkie maluszki!!!!!!:-D:-D:-D:-D Oskarek jak ślicznie się prezentuje na tych zdjątkach:-D:-D:-D
Gizela u nas też taka różnica wzrostu(stary 1,86 ja 1,52):-p:-pBlanka poszła po mnie(jeżeli chodzi o wzrost bo podobieństwo to po staruszku) więc może następne po tatusiu a podobne do mnie!!:-D
 
reklama
Mycha 1 -to klejnoty jak się patrzy :-p mam nadzieję,że na następnym USG nasza dzidzia też nam pokaże co tam ma-a raczej ja mam nadzieję,że pokaże czego nie ma:-p
 
c8ef688beed3b0dam&#10.jpg

Oto przedstawiam swojego brzdąca :) Na ostatnim zdjęciu potwierdzenie ze to chłopak :) Reszte mam na filmie :) widziała całą rączke z paluszkami, stupki :) Super :p
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8ef688beed3b0da.html
 
wow :) no faktycznie u ciebie to juz rakietka jak złoto ;) U mnie mniej było widać no ale zarys jak najbardziej przypominał rakietkę ;)))

No dlatego podobno szansy na zmiane nie ma :) wystawił się że hej :)
Mąż przeszczęsliwy bo obstawiał synka i bedzie synuś :)

Teraz to ja juz nie wiem jak z tym wiekiem ciąży, wczesniej miałam wg USG ze teraz mam 16 tydzień a wg dzisiejszego to ze 15 tydz i 4 dni czyli nawet 1 dzień później niż wg OM
 
trochę niewyraźne bo skaner mi coś odmawia posłuszeństwa , więc trzeba było kombinować aparatem :)

e348f1a5bc19aff18961dceede1e6ea3,10,19,0.jpg


1d00e3ff2da6ac34c64493ed8d0c5a01,10,19,0.jpg


drugie zdjęcie to potwierdzenie że to dziewczynka :) , no mój Facet chciał chłopczyka ale dziewczynka też go bardzo ucieszyło , jak to on powiedział " no to musze sie przygotować na pilnowanie i odganianie adoratorów " ;P
 
reklama
Do góry