reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

reklama
ja swoje będę podziwiała w czwartek. :tak: Mój mąż żartuje, że jak to będzie dziewczynka to idzie na siłownie pakować aby odganiać złych adoratorów :-D. Ale znając Marcina to będzie słomiany zapał. Zresztą czas pokaże :)
 
Nasz synuś Piotruś
 

Załączniki

  • CCI20100422_00000.jpg
    CCI20100422_00000.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 66
a ja miałam dziś USG ale jak lekarz powiedział , że będziemy mieli kolejnego chłopaka to z tego wszystkiego zapominałam poprosić o zdjęcie. :wściekła/y::dry: Kolejny rozrabiaka w domu. Szkoda, że nie kobietka ale najważniejsze ze zdrowe. Mój tata się ucieszy bo miał 4 córki :tak: i nadrabia w wnukach :-D
Synuś nr 2 waży 350g. Spory.Poród wychodzi na 6 września (z OM 8 września, z pierwszego USG 28 sierpień) ;-) Rozpiętość spora.
A jak u was?
 
reklama
Do góry