reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

reklama
prawda że słodkie ??? :tak:;-):-)

Asia-vectra zgadza się ty, ja i maggi78 jedziemy na tym samym wózku, tzn. jutro zaczynamy 9 tydzień ;-):-)
 
Zdjęcie wykonane było 1 lutego to był 6t2d :tak: lekarz widział już nawet serduszko:-):cool2: Kolejny termin mam na 15teg lutego może bęzie kolejne usg:tak:
 

Załączniki

  • bez tytułu.jpg
    bez tytułu.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 144
boże jak ja patrze na te wasze zdjęcia to aż łezka w oku sie kręci, nie wiem czy i ja dostane na następnym usg zdjecie tj. 18 lutego jak chodze państwowo, ale zapytam może się uda. już nie moge się doczekać kiedy wam bede mogła dumie zaprezętować mojego Maluszka:-)
 
boże jak ja patrze na te wasze zdjęcia to aż łezka w oku sie kręci, nie wiem czy i ja dostane na następnym usg zdjecie tj. 18 lutego jak chodze państwowo, ale zapytam może się uda. już nie moge się doczekać kiedy wam bede mogła dumie zaprezętować mojego Maluszka:-)
Paulka, ja też odliczam dni do 18 lutego. Ale na zdjęcie to nawet nie liczę :-( w pierwszej ciązy nie dostawałam, to teraz na pewno też nie :-( a taki śliczne te fasolki na zdjęciach, że ah... W sumie to już nie fasolki, już zaczynają wyglądać jak dzieci w mini mini wersji np. ta Mychy, czy Kasiass - przecudne laleczki:-))))
 
boże jak ja patrze na te wasze zdjęcia to aż łezka w oku sie kręci, nie wiem czy i ja dostane na następnym usg zdjecie tj. 18 lutego jak chodze państwowo, ale zapytam może się uda. już nie moge się doczekać kiedy wam bede mogła dumie zaprezętować mojego Maluszka:-)

ja też chodze państwowo i zdjęcie dostałam, więc może i Tobie się uda:tak:
 
reklama
Trochę mnie tu nie było, a tu tyle pięknych Fasolek przybyło :) Ja naszego szkraba też już widziałam. Serducho biło. Niestety, nie mam zdjęcia na kompie i Wam nie pokażę :(

ps byłam na fundusz i musiałam prosić się o fotkę :( na następne usg pójdę prywatnie.
 
Do góry