reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

Zadnych oznaczen nie mam:-(
Moze wieksze wklej to bedzie widoczne
i1807_zdja-cie0633.jpg
 
reklama
Ja zawsze każde zdjęcie miałam opisane, ale skoro piszesz że mały ma 16 mm to nie jest za mały. Obie z Kerną mieścicie się w normie, nie denerwuj się pójdziesz na następne usg i okaże się że wszystko jest już w porządku. :tak:
 
Znajoma napisala mi ze 16 mm to ma caly woreczek plodowy a nie malenstwo:baffled:
No nic, poczekamy zobaczymy innego wyscia nie ma

A i patrze teraz na moj pasekciazowy i tam pisza ze dziecko ma 6 milimentrow..

a to jeszcze foto z 20 stycznia, roznica jest
i1869_zdja-cie0634.jpg
 
Ostatnia edycja:
Malapralinka mi tu wyglada na to , ze zafasolkowalas 4-5 dni pozniej. Bo to sie ladnie rozwija. Tak , ze glowa do gory, bedzie dobrze.
 
Saraa sliczne foto;-)

Myslisz ze bedzie dobrze?
Ja juz staram sie nie myslec bo i tak nic nie wymysle, pozostaje mi jedynie czekac i miec nadzieje;-)
 
reklama
Do góry