reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

śliczniości.. to prawda!
Ja też niemogę się doczekać następnego USG tego po 12 tygodniu właśnie, wtedy już ten dzidziuś jest taki cudny i tak wyraznie go widac.
 
reklama
Cudne te wasze fasolki dziewczyny :)
Nam zrobiono już 3 USG, pierwsze okazało sie być za wczesne , zupełnie nie było widać pęcherzyka płodowego, ciąża była jedynie biochemiczna.
Lekarz kazał nam przyjść za 4 dni i bingo :tak:
Było już maleństwo ok. 5tc.:-)
Kolejne i ostatnie USG mieliśmy 1 lutego w 7 tc, jest wszystko OK, ale narazie chadzam do doktora co 2 tygodnie, bo w takich odstpęach będzie wydawał mi L4 i robił ewentualne badania.
Myślę, że tymczasem odstąpimy od badania ultrasonografem gdyż 3 USG w I trymestrze to wystarczająca ilość.
Mam 38 lat stąd pewnie specjalne oględziny ciąży, za 3 tygodnie będę miała badania prenatalne, w ramach formalnośći wskazań co do wieku matki, bo na szczęście innych wskazań nie ma.
Jak tylko dorwę TŻ poproszę go o skany naszych zdjątek zbadań.
Jak dla mnie to cud, taka miniaturowa istotka ludzka, mini bobasek rośnie we mnie.
Widziałam bijące serduszko i naczynia w obrazie doplerowskim:happy:
 
Ja miałam już 4 USG ale to ostatnie to bylo niesamowite przezycie, bo maluszek tak słodko brykał:-D I nie mogę się doczekać kolejnego- 4 marca:-)
 


mój maluszek ma ponad 4 cm i lekarz mówił że wszystko jest w pożądku a jaki ruchliwy szalał ten nasz bobas aż lekarz się zdziwił
 
Ostatnia edycja:
Neftis a ile mierzyło twoje dzidzi.. fotka naprawde prześliczna taka wyraźna!
lilula8891 , Beniaminka : cudne kruszynki ...!

Ja także dodam swojego bąbelka badanie było robione 5 dni temu ale 19.02 znów wizyta i badanie genetyczne będzie hm:)
 

Załączniki

  • b.jpg
    b.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 71
lilula8891 teraz tak sobie patrze że jesteśmy na tym samym etapie he he ale super !
masz może gg ?
4 cm od główki do pupci czy z nóżkami?


 
Ostatnia edycja:
cześć Wrzśeniowe Mamusie... my na drugie USG idziemy już za tydzień ciekawe jak tam nasze dwa groszki się rozwijają ....pozdrawiamy:-)
 
reklama
Do góry