reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

Ja już nie mogę się doczekać usg. Do lekarza idę dopiero 28 stycznia - chyba najpóźniej z Was wszystkich :( Ale będzie to 8 tydzień i pewnie nie tylko zobaczę Fasolkę, ale i usłyszę bicie serduszka. Postanowiłam zabrać ze sobą męża. Pomysł bardzo mu się spodobał. Czy Wasi panowie byli/będą przy pierwszym usg?

Anitka19 Ja poroniłam 2 miesiące temu i jestem przerażona. Ale po cichu liczę, że tym razem nam się uda.

ja też idę 28stycznia :tak: byłam już 7.01 ale nie miałam robionego wtedy usg, a 28 dowiem się czy wszystko w porządku, będzie to 8tydzien i 5 dni. Już się nie mogę doczekać i zabieram ze sobą męża :tak:
 
reklama
A ja myślałam, że na USG mężczyzn zabiera się jakoś tak później, kiedy już widać brzuszek i z rozpędu zrobiłam następny termin do południa kiedy R. jest w pracy.
Ale na następne go wezmę... :tak:
 
Ja też mam wizytę na 28 stycznia, będzie to 8tydzień i 4dni, więc na pewno wszystko już będzie pięknie widać wraz z bijącym serduszkiem. Mój T będzie razem ze mną przezywać tą wspaniała chwilę, już się nie mogę doczekać
 
ja już też mam zdjęcie mojego maleństwa ma 4,5 milimetra lekarz mówił że już jest nawet wyczuwalne tęno na kolejne usg idę 11 lutego nie mogę sie doczekać
 
ale Wam fajnie! JA z usg czekam cierpliwie na 7tc ale pójde sama:-( za pierwszym razem był ze mną M i ryczeliśmy jak bobry!! Ciekawa jestem czy będę mogłą nagrać filmik z usg:confused:
 
9 tydzień

 

Załączniki

  • SDC13926.JPG
    SDC13926.JPG
    80,9 KB · Wyświetleń: 241
ojej Calineczka jakie sliczne maleństwo jakie już jest duże? mój bąbelek będzie też mniej wiecej taki ja już nie moge sie doczekac kiedy pójdę znowu na USG mam na 11 lutego wizyte juz wtedy będzie większe maleństwo
 
reklama
Kurcze jak ja wam zazdroszczę tych widoków ja usg będę miała gdzieś 20-25 luty to będzie 11 tydzień i sporo będzie widać :)
 
Do góry