reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

Dziewczynki - oto mój skarbek- z wczorajszego USG;-)
Mężuś był przy mnie i nie mógł się nadziwić, że dziziolek tak szybko urósl. 22.02 miał prawie 5,5cm teraz 8cm
smile.gif

co do płci to gin powiedział, ze jak przyjde za miesiąc to może już coś będzie wiadomo, teraz nic nie widać
smile.gif

wczoraj 13tc5d :biggrin2:
Miałam juz usg przez brzuszek, moj M stał zaciekawiony, bo to nowość dla niego, wczesnije było dowcipne:)
 
reklama
My też się pochwalimy. Zdjęcie z wczorajszej wizyty. Widać rączkę i 5 paluszków :)
 

Załączniki

  • Dzidzius 12 tc..jpg
    Dzidzius 12 tc..jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 81
Ja to nie mogę uwierzyć w to, że to jeszcze takie małe a ma już wszystkie organy, mózg i teraz tylko rośnie :)
 
reklama
Do góry