reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

Joaś tak, tak. Moja kreseczka jest zygzakowata :-). Ale mam tak od początku i sama nie wiem czemu he he. Twój brzusio również śliczny i faktycznie nieduży jak na 5 ciążę, ale przecierz każda jest inna. Prawda?
 
reklama
Ja jak patrze na siebie w lustrze to nie widze duzej roznicy, na zdjeciach tez tak srednio.. ale od jakis 2-3 tygodni musze nosic nizej spodnie (z niektorych musialam zrezygnowac bo mi sie wbijaly w brzuszek - mimo, ze ciazowe), jak siadam to musze miec szeroko nogi.. jeszcze ciezej jest mi sie schylic..
 
mi opadł jakiś tydzień temu, ale tez aż tak bardzo tego nie widać (szczególnie z boku) z przodu widać bardziej i jak siadam to brzuszek tak bardziej na nogach leży :) ulgi w oddychaniu nie zauważyłam
 
ja tez ulgi w oddychaniu nie mam, natomiast zgaga 'troche' mi przeszla, bo ja mialam taka okropna ze potrafilam gaviscon po pare razy dziennie pic, teraz tak na no biore dwie lychy gavisconu i jesli pije wode w nocy to jakos przetrwam :-) a wczesniej woda mineralna w ogole nie dziala mi na zgage

i opadl mi gdzies z 2 tygodnie temu, kiedys jak siedzialam wieczorem na kanapie zdalam sobie sprawe ze widze troche brzuch pod pepkiem, a wczesniej jak siedzialam w takiej samej pozycji to ostatnie co widzialam to czubek pepka.

ale to pewnie indywidualna sprawa, w zaleznosci od ksztaltu brzucha
 
Mi opadł bardzo, i bardzo to widać gołym okiem, z oddychaniem nie ma różnicy, bo u mnie i tak "tylko" 7 kilo na plus, więc ok. i zdecydowanie pępek mam "głębszy", przedtem jak na niego patrzyłam, to miałam wrażenie że zaraz wyskoczy, a teraz luzzz....

Co do zgagi to niestety przez antybiotyki które stosuję mam ogromną, a nie chcę dodatkowo się faszerować jakimiś specyfikami.
 
reklama
Do góry