reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

edytka ja od początku mam taki jakiś do góry:) ale ostatnio pytałam się mojej gin jak to jest z tym opadaniem brzucha to ona powiedziała, że jednym obniża się miesiąc a innym dzień przed porodem...i powiedziała, że mi na razie ten pessar podtrzymuje jeszcze więc nie powinien się bardzo obniżyć..
 
reklama
Paulinka, ale balonik :) fajuchny, nasze ciaze na tym samym etapie i obie mamy chlopakow, a brzuszki calkiem inne.

aduska123, fajny brzuszek - mam wrazenie ze do gory pepuszek sterczy :)

A to moj brzuchol.. od przodu.. strasznie nisko ostatnio, przeszkadza mi w siedzeniu :) i wyskoczylo mi kilka malych rozstepow pod pepkiem :((
 

Załączniki

  • PA240004a.jpg
    PA240004a.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 70
1.JPGpaulinka, aduska,elzu,zalgol sliczniutkie brzuszki, takie już wielgachne, wciąż to do mnie nie dociera, że tak mało zostało :szok:
pokażę również mój..a co chwalmy sie puki możemy :-) ja co tydzień robie fotę i mam juz sporą galerię heh
 
reklama
Do góry