reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
Ja dostałam narazie tylko dwa zdjęcia pierwsze jak byłam w 5 tc i drugie ze szpitala w 12 tc.
Pochwale się Wam, choć mam nadzieję w poniedziałek będę miała usg połówkowe i że dostane najnowsze zdjęcia.

5tc.jpg 12tc.jpg
 
moj lekarz za kazdym wizycie i plus co miesiac mam usg i daje zdjecie wydrukowane, moja siostra tylko 3 razy wiec raz rovbila 13 tyg i drugi usg jak bedzie miala 22 tc a teraz jest 18 tc to jeszcze poczekac. ja 1 ciaza to mialam tylko 3 razy usg i zdjcie poznije 30 tc robilam usg3d(płec), a teraz co miesiac mam usg z zdjeciami dostane i raz robilam usg3d 22 tc(płec), nie zawsze gdzie leczyc i zalezy jakiego lekarza, ja chodze prywatne i tak mam co miesiac usg.
 
Ja tez mam 3 razy w ciagu calej ciazy USG. Ale jak mam ochote podejrzec maluszka to ide prywatnie za oplata to zrobic. Filmik i zdjecia 3d/4d placilam i jeszcze mam zamiar pojsc :) Bo nie chce mi sie czekac na zdjecie pod koniec ciazy :)
 
Bardziej, że to bliźniaki to przejęta była moja pani doktor. Bała się, że tam z boku jeszcze trzecie jest :)
A ja tak bardzo chciałam dzidziusia, że jak usłyszałam że dwójka to się jeszcze bardziej ucieszyłam.
 
reklama
Do góry