reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych dzieciątek :)))

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A to z mojego ostatniego usg :)
 

Załączniki

  • vlcsnap-2010-06-21-14h01m16s78.jpg
    vlcsnap-2010-06-21-14h01m16s78.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 84
  • vlcsnap-2010-06-21-13h53m40s29.jpg
    vlcsnap-2010-06-21-13h53m40s29.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 95
ehh...a my mielismy USG kilka dni temu w szpitalu...mąż był dzisiaj po wypis i podobno miały być wyniki badań usg no i wydruki...ale nie było, tylko samo rozpoznanie, opisane wyniki badań itd :/ kolejne usg za 3,5 tygodnia...
 
piekne te zdjęcie:) ale to są 3D?

ja może dzisiaj dostanę pipuńcię albo girke, kto wie:p
 
ja też już zdjęcia nie miałam chyb aod kwietnia. Ale co tam wiem, że jest i już niedługo spotkamy się face to face.
 
Lusia, A82 - śliczności!!
Ja już też dawno nie miałam fotki (ostatnia z 23t). Teraz czekam niecierpliwie na skierowanie na kolejne badanko, bo już dawno mojej pysi nie widziałam. Dobrze, ze ruchy wyraźne,bo inaczej bym zwariowała :-)
 
reklama
Cudowne skarby :-) Ale z tymi zdjęciami to już niestety tak jest, chyba na nas oszczędzają... może papier za drogi :confused2::-D:szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry