reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
Fogia-slicznego masz synka,a najladniejsze zdjecia z usmiechem.Jeszcze te wlosy:-) .

99c20a31627dddd5.jpg
 
Cudne dzieciaczki ..... wszystkie .... a szczególnie miło mi poznać buźki świeżych bejbików :-)
 
FOGIA o rany zakochalam sie chyba hehhe ----->

38140d1178748230-zdjecia-styczniowych-dzieciaczkow-p1010287.jpg


BOSKI TEN MALUSZEK :-) OBY MICHAS NIE USLYSZAL BO BEDZIE ZAZDROSNY :-)

PS. JA TEZ CHCE TAKA CZUPRYNE U MICHALKA :-)

NIESAMOWITE JAKIE TE DZIECIACZKI SA PIEKNE A PRZYZNAM SIE WAM ZE WCZORAJ W PRZYCHODNI WIDZIALAM NAPRAWDE BRZYDKIE DZIECKO (BYLO SLODKEI ALE BRZYDKIE - AZ WSTYD MI ZE TAK PISZE)
 
Fogia, cudny Twój synuś

Monika, twój szkrab już taki dorosły:-D . i mamy identyczną żabę do przypinania smoczka, tez na różówym łańcuchu

Kama83, ale twoje dzieciątko ma cudne oczęta
 
reklama
Nie wiem co sie dzieje, nie moge wkleic zdjec:no:wyskakuje mi blad podczas wysylania i napis Exceeds your quota by 6,29 MB. Wykasowalam zalaczniki myslalam,ze sie miejsce zrobi na nastepne:confused:a ze jestem tepa w te klocki to inna sprawa:-D
 
Do góry