reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Kama no pewnie, że wybaczymy.


Dzięki dziewczyny. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Normalnie duma mnie rozpiera. A jak tak patrzę na te wasze cudne dzieciątka to chce mi się jeszcze jednego bejbika. :zawstydzona/y: Jakiejś Aduni albo Wiktorka. :-)
A to zdjęcia z długoweekendowej majówki.

hK8ip2.png
 
reklama
NASZE STYCZNIOWE PYSIUNIE SA CUDOWNE SLICZNIUTKIE:-) :tak: A OTO MOJ SZKRABEK TROCHE NAS TU NIE BYLO WIEC NADRABIAMY:-p OTO NASZE NOWE FOTECZKI;-)
 
Tam Wczesniej To Moja Kolezanka Ktora Urodzila Sie 07.05.2007 Wazy 4kg I Mierzy 51cm Ma Na Imie Natalia Maria:-) A Teraz Zdjecie Ze Spacerku I Z Domku:-)
 
No I Ostatnie To Moja Kolezanka Moj Wojek Ktory Mnie Karmi Woda I Ja Z Tatusiem Oraz Z Mamusia:-) I Ja;-)
 
Karola ale słodki ten Twój bejbik. Ty mi powiedz gdzie kupiłaś taki superanckie żółte auto!!!!!:szok::laugh2:

hK8ip2.png

 
reklama
Do góry