reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Elu Filipek na łące wygląda jak prawdziwy zajączek :-):-D:laugh2:;-) Jak wklejasz zdjęcia do BB, to pomniejszasz je? Jeśli tak to do jakich rozmiarów? Twoje zdjęcia są takie wyraźne, a moje wychodzą lekko zamazane :-(
 
reklama
Elu nie mam pojęcia :szok: Nie znam się na tym:-( Jak otworzę oryginalne zdjęcie to pokazuje mi nawet 3000 pikseli
 
Pokażę wam swojego synka jak ostatnio zrobił świetną pozę :-D Wygląda jakby chciał powiedzieć "Wiktoria"! ;-):-D:laugh2:
dsc0877gu8.jpg
 
A tu jak śpi w swoim foteliku (padł ze zmęczenia)
dsc0880xl3.jpg


A tak śpi obok taty (sprawdza delikatnie czy tata jeszcze leży koło niego) ;-):-D:laugh2:
dsc0896fe3.jpg


A tu leży sobie obok mamusi :-D
dsc0854mx0.jpg


Jak ja nie cierpię jak wkładają mnie do tego fotelika :wściekła/y:
dsc0846jq9.jpg
 
Monika77!
Bardzo fotogeniczny jest ten Twój synio. Mój Filipcio jak tylko zobaczy aparat to od razu nieruchomieje. :-) Trudno jest nam zrobić mu ładne zdjęcie ale czasem się udaje. Ponieważ jeszcze nigdy nie umieszczałam tu zdjęć mojego szkraba najwyższy na to czas. Najpierw te ze szpitala:
 
reklama
Do góry