reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
Fogia twpoj synke ma wiecej wlosow niz moja 16 miesieczna Emilka;-) niech juz jej rosna te wlosy:wściekła/y: normlanie jestem zazdrosna bo chcialabym jzu jej wpianc spineczki i te wszytskie inne cuda:-p
 
Fogia co ty piszesz, że nie możecie Filipkowi zrobić fajnych zdjęć :szok:? Przecież te co wkleiłaś są cudne, a twój synek jest prześliczny :tak: To zdjęcie, które pokazała Karlam jest niesamowite :szok::-D Też się zakochałam. Oj, będziesz musiała uważać na synka, bo laski będą się za nim uganiać :-D:laugh2:;-)

Kama Dominik ma przepiękne niebieskie i duże oczka. W jego spojrzeniu można się zatopić ;-):-D

Elu no widzisz jaki mi rośnie dorodny osobnik ;-):laugh2: A tą żabkę Witek dostał od swojej kuzynki :-D
 
FOGIA o rany zakochalam sie chyba hehhe ----->

38140d1178748230-zdjecia-styczniowych-dzieciaczkow-p1010287.jpg


BOSKI TEN MALUSZEK :-) OBY MICHAS NIE USLYSZAL BO BEDZIE ZAZDROSNY :-)

PS. JA TEZ CHCE TAKA CZUPRYNE U MICHALKA :-)

NIESAMOWITE JAKIE TE DZIECIACZKI SA PIEKNE A PRZYZNAM SIE WAM ZE WCZORAJ W PRZYCHODNI WIDZIALAM NAPRAWDE BRZYDKIE DZIECKO (BYLO SLODKEI ALE BRZYDKIE - AZ WSTYD MI ZE TAK PISZE)

Ja też się zakochałam :tak: Śliczny ,Naprawdę jeszcze nigdy nie widziałam tak ładnego chłopczyka
 
Monika77-Te oczka niebieskie ma po mnie,mam nadzieja ze mu sie nie zmieni kolor bo maz ma brazowe, a ten kolor podobno dominuje.:confused:
Widze,ze twoj Witek takze uwielbia tulic sie do pieluchy.Dzisiaj na spacerze Dominik tak mi sie rozdarl w wozku, ze musialam mu dac pieluchy zeby sie uspokoil:szok: (jak nigdy).

72014dab2037ccc8.jpg
 
Karlam 1 -Dzieki za komplememt.Tatus go tak wystroil ma swieta,stwierdzil ze teraz napewno poderwie jakos panne(dla tatusia;-) ).Niestety nie udalo sie bo bylam z nimi i pilnowalam:-D .

A tutaj zdjecie jak pierwszy raz jadl deserek.Troche smutny,bo szybko sie skaczyl.

508b251f0c033e1e.jpg
 
reklama
Do góry