reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
No to jeszcze Hania na koniu. Technikę wchodzenia na niego, bujania się i spadania z niego:-D opanowała już do perfekcji:tak::-).

 
Tynka z krzesła spadnie jak zobaczy Hanulkę:-D:-D:rofl2:
Przecudna jest:-D
:tak:;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A gdzie kupiłaś takie gumki z włoskami :-p:rofl2:;-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
A co do minki Hani to moje początkowo tez były "tak zadowolone " z nowego image :-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
A w ogóle co TY chcesz od Hanusi ona ma więcej włosów na głowie niż Emilka :angry::-p:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:no i oczywiście ślicznie wygląda:tak:
 
Dziękujemy dziękujemy :tak:
Żywa wie , ze to z sympatii ;-):-p:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Sama czekałam.,,,,,,,,,czekałam.......czekałam...................a w ogóle Natalka przegoniła z włoskami wszytskie dwulatki jakie znam :szok::szok::szok::szok::szok::szok:.......poza Natalką Skakanki :-p:rofl2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
no... nie wiem. To jest Ola w wakacje 2002 roku, a urodziła się w lutym 2001, na tym zdjęciu jest więc w wieku naszych styczniaków
 

Załączniki

  • lastscan ola mała.jpg
    lastscan ola mała.jpg
    151,8 KB · Wyświetleń: 35
proszszsz...:-D
 

Załączniki

  • lastscan ola mała 3.jpg
    lastscan ola mała 3.jpg
    139,3 KB · Wyświetleń: 41
  • lastscanola mała 2.jpg
    lastscanola mała 2.jpg
    108,8 KB · Wyświetleń: 32
reklama
boszzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeee:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Xandii co ty jej dawałaś ???????????Jakieś sterydy na włosy ????????????:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Ale Oleńka śliczniutka ..............:tak:
 
Do góry