reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
Ola - fajowy ten pajac...a Gosia super:-) szkoda że tak mało aktywna na naszym spotkaniu:-D hihi:-) ale następnym razem bardziej się przekona do marcowych ciotek i kumpli:-)
 
reklama
Jejku tak na biezaco staram sie ogladac zdjecia waszych malenstw i jestem pod wrazeniem jak one szybciutko rosna i jak szybciutko rozwijaja swoje wszelkie umiejetnosci:)...

Pinka- Twoj Eryczek jak z okladki...wyglada tak powaznie i elegancko.
Ola- Twoja Malgosia na zdjeciu jak sie slini przypomina mi mojego sliniaczka:D no i te paluszki w buzi:)...super!
Malina- Jasiu wyglada juz jak kawaler normalnie...Gratuluje kolejnego nowego doswiadczenia.
Marta- hehe Te minki sa nieziemskie...i te slodkie doleczki w policzkach.
Magdzior- swietnie, ze Twoj skarb juz tak potrafi...mojemu jeszcze sie nie spieszy do siedzenia;)...nawet przy mojej asekuracji.
Pabella- Nie moge z minki Twojej Gabrysi:)...siwetna jest.
Buziaczek- haha uwielbiam ogladac Twojego kudlatka...nigdy nie widzialam dzieciatka z taka czuprynka:)
zuza- sliczne te zdjecie w tej rozowej czapeczce.


A to moj , trzy miesieczny Kacperek:
IMG_3753.jpgIMG_3781.jpgIMG_3688.jpgIMG_3791.jpgIMG_3809.jpgIMG_3696.jpgIMG_3804.jpgIMG_0004.jpgIMG_3603.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry