reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

Kochane, kazdej oddzielnie nie jestem w stanie napisac, ale seriooo, kazdy maluszek ma cos w sobie! Super ze wszystkie takie oryginalne i cudowne. Wszystkie slodziaki bym wysciskala i wycalowala
 
reklama
magdziorku- ale fajna upultana minka:) swietne po prostu super:)
pabelko - swietna jest ta minka jakby chciala komus przylozyc i mowi nie dotykaj mnie:)
malinko - jasiek to juz prawdziwy men! kiedy on tak wyrosl!
milu - twoje panny to super dziewczyny juz taaaaaaaaakie duze!!
zuza - moj tez robi takie podejrzane minki:)

a co do wlosow moj kudlatek tez juz powolij lysieje tylko po bokach a na gorze sterczy mu kukuryku, ktorego nie da sie uczesac:) 3majcie sie!!

p.s.
pinka dzieki-ty wiesz za co
 
Ostatnia edycja:
moj osesek.jpguśmiech maluszka

dupeks.jpgjedno z moich ulubionych fotek



jak ja lubie ten watek....moze zaczniemy wtawiac filmiki wtedy to juz napewno 24 h na dobe bedziemy siedziec przed kompem hhahahah
 
Ostatnia edycja:
Ola, Vetka - dzięki, może i szybki, ale to też takie siedzenie, minutka i bez rączek się nie obejdzie:tak: ale radość z podziwiania świata z innej perspektywy bezcenna:-)
 
reklama
Do góry